قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۵۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مبتلایان به کرونا در ۹ شهرستان آذربایجان غربی افزایش نیافت

استان ها آذربایجان غربیارومیه رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با قدردانی از همراهی مردم در برخی از شهرستان های استان در راستای کاهش تعداد مبتلایان گفت: طی ۲۴…

مبتلایان به کرونا در ۹ شهرستان آذربایجان غربی افزایش نیافت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دکتر جواد آقازاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از ۲۰ مورد ابتلای جدید، آزمایش پنج نفر در خوی، چهار نفر در میاندوآب، سه نفر در هریک از شهرستان های ارومیه و شاهین دژ، ۲ نفر در پیرانشهر و یک نفر در شهرستان های ماکو، سلماس و سردشت مثبت بوده است.

وی اضافه کرد: در این مدت، مورد مثبتی در شهرستان های چایپاره، چالدران، پلدشت، شوط، مهاباد، بوکان، تکاب، اشنویه و نقده گزارش نشده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی بیان کرد: با افزایش این تعداد موارد ابتلا، تعداد مبتلایان به کرونا در ارومیه به ۱۸۲ نفر، خوی ۷۷ نفر، بوکان ۷۱ نفر، میاندوآب ۴۹، شاهین دژ ۳۷ نفر و مهاباد به ۳۳ نفر رسید.

آقازاده بیان کرد: همچنین تاکنون ۲۱ نفر در نقده، ۱۸ نفر در تکاب، ۱۷ نفر در سردشت، ۱۳ نفر در هریک از شهرستان های سلماس و پیرانشهر، ۱۱ نفر در اشنویه و ۱۰ نفر در ماکو به کرونا مبتلا شده اند.

وی اظهار کرد: در دیگر شهرستان های آذربایجان غربی تعداد مبتلایان تک رقمی بوده به طوری که چهار نفر در چایپاره، چهار نفر در پلدشت، سه نفر در چالدران و سه نفر در شوط به کرونا مبتلا شده اند. طی ۱۱ روز گذشته در چایپاره و چهار روز گذشته در چالدران تعداد مبتلایان صفر بوده است.

و طبق آمار، طی ۱۱ روز گذشته در شهرستان چایپاره و چهار روز گذشته در چالدران مورد مثبتی از کرونا ثبت نشده است.

۵۶۶ نفر در آذربایجان غربی به بیماری کرونا مبتلا شده و تاکنون ۴۳ نفر فوت کرده اند.

سهم آذربایجان غربی از مبتلایان و فوت شدگان ناشی از بیماری کرونا در کشور ۱.۹ درصد است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha