قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۵۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

2942 خودرو از مسیرهای هرمزگان برگشت داده شدند

۲هزار و ۹۴۲ دستگاه خودرو از مسیرهای ورودی شهرستان حاجی آباد و شمال هرمزگان برگشت داده شد. فرماندار حاجی آباد با اشاره به اجرای طرح پایش خودروهای با پلاک غیراستان هرمزگان اظهارداشت: این تعداد خودرو از ۲۸ اسفند سال گذشته تا ۴ فروردین سال جاری برگشت داده شدند.

2942 خودرو از مسیرهای هرمزگان برگشت داده شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرماندار حاجی آباد با اشاره به اجرای طرح پایش خودروهای با پلاک غیراستان هرمزگان اظهارداشت: این تعداد خودرو از ۲۸ اسفند سال گذشته تا ۴ فروردین سال جاری برگشت داده شدند.

حمید جهانگیری روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: این کار با همکاری مسافران توسط نیروهای هلال احمر، بسیج و شبکه بهداشت و درمان و نیروهای انتظامی این پایش تا پایان تعطیلات ادامه دارد.

وی ادامه داد: فعالیت ایستگاه های مستقر در حاجی آباد با جدیت ادامه دارد و از ورود افراد مشکوک به استان هرمزگان از مسیر شمال هرمزگان جلوگیری خواهد شد.

فرماندار حاجی آباد افزود: سخت گیری ها برای ورود و خروج مسافران در روزهای آینده در مسیر شمال استان با شدت بیشتری اعمال خواهد شد.

وی اعلام کرد: در شهرستان حاجی آباد هیچ گونه خدماتی به مسافرین داده نمی شود و از هموطنان درخواست می شود که به استان هرمزگان سفر نکنند.

برطبق آخرین خبر دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، با ثبت ۶ کرونایی جدید، شمار مبتلایان به این بیماری در استان هرمزگان به ۱۶۱ نفر رسیده است که توجه و دقت برای تحقق شعار «در خانه بمانیم» را بیش از پیش می کند.

در این مدت با فوت یک بیمار مبتلا به کرونا در شهرستان حاجی آباد که مردی ۷۵ساله بود، شمار فوتی ها نیز در هرمزگان به ۱۳ نفر افزایش یافت.

هم اکنون در شهرستان بندرعباس ۷۹ مورد، کیش ۳۳ ، قشم ۱۸، میناب ۱۰، بندرلنگه هفت، حاجی آباد و رودان چهار، پارسیان، بستک و جاسک ۲ و خمیر یک مورد بیمار کرونایی گزارش شده است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha