قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۵۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بارش شدید باران در مهاباد موجب آبگرفتگی معابر عمومی شد

استان ها آذربایجان غربیمهاباد بارش شدید باران در نخستین هفته از فصل بهار، موجب آبگرفتگی معابر عمومی و خیابان های مهاباد در جنوب آذربایجان غربی شد.

بارش شدید باران در مهاباد موجب آبگرفتگی معابر عمومی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بارش این نعمت الهی که از شب گذشته به صورت پراکنده در این شهرستان آغاز شده است عصر امروز پنجشنبه به اوج و شدت خود رسید و موجب بروز آبگرفتگی خیابان ها، معابر عمومی و در پاره ای مناطق موجب نفوذ آب به منازل مسکونی و مغازه های سطح شهر شد.

بارش شدید باران هم اکنون موجب بروز مشکلاتی برای تردد مردم در سطح معابر عمومی و اختلال در عبور و مرور خودروها در بیشتر خیابان های شهر مهاباد شده است.

بارش باران آنچنان شدید بود که در طی چند سال اخیر در این منطقه سابقه نداشت و همین امر موجب تعجب شهروندان مهابادی شده و بیشتر مردم برای تماشای باران به بیرون از منزل و محل کارشان آمدند.
بارش باران که با وزش باد و کاهش چند درجهای دمای هوا نیز همراه بود ، موجی از خوشحالی را در بین مردم به ویژه کشاورزان مهابادی ایجاد کرده و آنها را به سالی پرمحصول امیدوار ساخت.

بارش این نعمت الهی هر چند که مشکلاتی را برای تردد مردم در سطح معابر عمومی موجب شده و رفت و آمد خودروها را به علت ترافیک شدید در خیابان های مرکزی شهر موجب شد، ولی طراوتی خاص به آب و هوای این منطقه بخشید.

به گزارش اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی با ورود یک سامانه بارشی به آذربایجان غربی، بارش باران بیشتر مناطق آذربایجان غربی به ویژه مناطق جنوبی استان را از روز گذشته فراگرفته و روز جمعه و شنبه تشدید می شود.

برهمین اساس این اعلام شدت بارش ها به حدی است که پیش بینی سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها وجود دارد و لازم است تا مردم از اتراق در کنار رودخانه ها بپرهیزند.

مهاباد در جنوب آذربایجان غربی و در یک منطقه سردسیر و کوهستانی واقع شده است.
 

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha