قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۵۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ورود خودرو های غیر بومی به اصفهان ممنوع شد

اصفهان - مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از اجرای طرح ممنوعیت ورود خودروهای غیر بومی به شهر اصفهان از نیمه شب امشب تا پایان نوروز خبر داد.

ورود خودرو های غیر بومی به اصفهان ممنوع شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان فریدون اله یاری امروز ۷ فروردین ماه با اعلام این مطلب گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با بیماری کرونا و با توجه به اینکه در آستانه دور دوم سفر های نورزوی قرار داریم، متاسفانه برخی از هموطنان به پیام های بهداشتی و سلامت توجه نکرده و همچنان اقدام به سفر به مناطق مختلف کشور از جمله اصفهان نموده اند.

وی در ادامه گفت: در اولین مرحله از سفرهای نوروزی از ۲۵ اسفند سال قبل تا امروز، با تدابیر اندیشیده شده، توانستیم موج سفرها به اصفهان را کنترل کنیم که از آن جمله می توان به تعطیلی تمامی مراکز گردشگری و تاریخی و همچنین تعطیلی بیش از یک هزار و یکصد مجموعه خدمات گردشگری استان اشاره کرد.

اله یاری همچنین اظهار داشت: با توجه به قرار داشتن در موج دوم سفرها، با همکاری شهرداری اصفهان به عنوان ستاد اجرایی خدمات شهر اصفهان و با هماهنگی استانداری و ستاد مقابله با بیماری کرونا از نیمه شب امشب ۷ فروردین ماه همکاران ستاد مبارزه با کرونا و ستاد های هدایت گردشگران با استقرار در مبادی ورودی اصفهان از ورود کلیه خودرو ها با پلاک غیر بومی در راستای مبارزه با شیوع بیماری کرونا به داخل شهر جلوگیری به عمل خواهند آورد.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان ادامه داد و گفت: با تدابیر اتخاذ شده توسط شهرداری و نیروی انتظامی اصفهان همچنین از تردد و استقرار گردشگران در پارک ها و به ویژه در محور گردشگری زاینده رود در شهر اصفهان جلوگیری شده و بیش از ۵۰ درصد از روشنایی پارک های اصفهان نیز خاموش می شود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha