قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۵۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سفیر آمریکا در انگلیس:چین با ممانعت از اطلاع رسانی درباره شیوع کرونا جهان را به خطر انداخته است.

سفیر آمریکا در انگلیس در اظهاراتی، چین را متهم کرد به اینکه با ممانعت از اطلاع رسانی درباره شیوع کروناویروس جدید باعث شیوع هرچه بیشتر این بیماری به خارج از مرزهایش شده و جهان را به خطر انداخته است. وی گفت: هنگامی که این بحران نهایتا فروکش کند ما باید به ارزیابی نتایج، عواقب و هزینه های این فروپاشی که در شراکت بین المللی ایجاد شد، بپردازیم.

سفیر آمریکا در انگلیس:چین با ممانعت از اطلاع رسانی درباره شیوع کرونا جهان را به خطر انداخته است.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش رویترز، وودی جانسون، سفیر آمریکا در انگلیس در مقاله ای در نشریه تایمز که امروز (پنج شنبه) انتشار یافت، عنوان کرد: "چین ابتدا تلاش کرد از انتشار اخبار ممانعت به عمل آورد."

او در ادامه نوشت، پکن در ادامه به صورت گزینشی اطلاعاتی حیاتی را منتشر کرد در حالی که همزمان جلوی تلاش های مقام های سازمان های بین المللی بهداشت و درمان را گرفت.

این سفیر آمریکا در لندن خاطر نشان کرد: اگر که چین کارهای درست را در زمان درستش انجام داده بود تعداد بیشتری از مردم خودش و همچنین مابقی جهان می توانستند از گزند جدی ترین تاثیرات این بیماری در امان بمانند.

او گفت: هنگامی که این بحران نهایتا فروکش کند ما باید به ارزیابی نتایج، عواقب و هزینه های این فروپاشی که در شراکت بین المللی ایجاد شد، بپردازیم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha