قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۴۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کرونا در ایران/کرونایی های کرمان از مرز ۲۰۰ نفر گذشت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان از ابتلای ۱۱ بیمار دیگر در استان به کووید۱۹ خبر داد و گفت: مجموع بیماران کرونایی کرمان به ۲۰۲ نفر رسید.

کرونا در ایران/کرونایی های کرمان از مرز ۲۰۰ نفر گذشت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: حمیدرضا رشیدی نژاد عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کووید 19 در استان کرمان اظهار داشت: از 72 مورد تست انجام شده در استان جواب آزمایش 11 بیمار دیگر مثبت شد.

وی با بیان اینکه تعداد مبتلایان کووید 19 در استان به 202 نفر رسیده است افزود: مبتلایان جدید در استان همگی مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان افزود: مطمئناً عده زیادی هم هستند که هنوز به مراکز درمانی مراجعه نکردند اما بیماری را دارند و ناقل آن هستند.

وی با بیان اینکه با بیان اینکه تنها راه قطع چرخه انتقال ویروس کرونا در خانه ماندن و رعایت فاصله گذاری اجتماعی است گفت: ماهیت ویروس غیرقابل پیش بینی است و امکان تغییر رفتار ویروس وجود دارد.

رشیدی نژاد با اشاره به اینکه یک نفر مبتلا امکان انتقال ویروس به حدود 10 نفر دیگر هم را دارد افزود: ماندگاری ویروس در محیط نیز زیاد است و گندزدایی محیط و شستن دست ها را باید جدی بگیریم.

وی ادامه داد: اگر به توصیه های کارشناسان توجه نشود و میزان مراقبت های شخصی را بالا نبریم در روزهای و هفته های آینده احتمال افزایش انفجاری تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در استان کرمان وجود دارد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha