قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۴۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هشدار مقام بهداشتی آمریکا: بیماری کرونا فصلی و دوره ای است / این ویروس اکنون به نیمکره جنوبی منتقل شده / بازگشت آن در پاییز محتمل است

مدیر موسسه آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا گفت، این کشور باید خودش را برای بیماری ویروسی کرونا که به صورت فصلی و دوره ای است، آماده کند.

هشدار مقام بهداشتی آمریکا: بیماری کرونا فصلی و دوره ای است / این ویروس اکنون به نیمکره جنوبی منتقل شده / بازگشت آن در پاییز محتمل است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مدیر موسسه آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا گفت، این کشور باید خودش را برای بیماری ویروسی کرونا که به صورت فصلی و دوره ای است، آماده کند.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، آنتونی فائوسی، مدیر موسسه بیماری های عفونی و آلرژیک و یکی از اعضای نیروی ویژه کاخ سفید در مقابله با کرونا همچنین به این مساله اشاره کرد که این ویروس اکنون به نیمکره جنوبی منتقل شده که هوای آن رو به سردی می رود.

وی همچنین اعلام کرد، با توجه به این مساله که این بیماری ویروسی به نیمکره جنوبی منتقل شده بازگشت آن محتمل خواهد بود. می دانم که ما در کاستن از گسترش این بیماری ویروسی موفق بوده ایم اما واقعا باید برای یک دوره دیگر بازگشت آن آماده شویم.

این مقام بهداشتی آمریکا همچنین گفت که انتظار دارد این بیماری ویروسی در پاییز برگردد اگرچه تحقیقات جدید نشان می دهند که گسترش این بیماری ویروسی در آمریکای شمالی و اروپا در تابستان کم می شود و علت آن هم افزایش دماست. اقدامات دولت واشنگتن در ساخت واکسن و سایر درمان های دارویی در صورت بازگشت بیماری ضروری هستند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha