قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۴۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج:

تعطلی اتاق عملها به جزموارد اورژانسی در کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: تقریباً از نیمه دوم اسفند ماه اتاق عملها در استان به جز موارد اورژانسی تعطیل شد.

تعطلی اتاق عملها به جزموارد اورژانسی در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پرویز یزدانپناه در جمع خبرنگاران افزود: در استان تنها عمل های اورژانسی انجام می شوند.

وی با بیان اینکه درمانگاه های داخلی و عفونی در تمام سطح شهرستان و استان فعال هستند، گفت: درمانگاه ها و کلینیک های مخصوص برای مبارزه با کرونا راه اندازی شده است.

یزدانپناه افزود: در راستای انتقال بیماران به بیمارستان ها از آمبولانس های مخصوص کرونا استفاده می شود و بیمار پس از معاینه، یا در بیمارستان بستری می شود و یا به نقاهتگاه هامنتقل می شوند.

وی تصریح کرد: سامانه ۱۹۰ و تلفن ۴۰۳۰ مراجع اطلاع رسانی به مردم است و مردم می توانند از طریق این دو سامانه هر گونه اطلاعاتی را دریافت کنند.

یزدانپناه با بیان اینکه مردم اطلاعات سلامت خود را در خصوص بیماری در سامانه غربالگری قرار دهند، تصریح کرد: یکی از راه های انتقال بیماری کرونا از طریق بزاق دهان است و دندان پزشکان نیز باید مطب ها را خلوت کنند.

وی افزود: در هر کانونی که احساس کنیم خطری از وجود ویروس کرونا وجود دارد، در سریع ترین زمان ممکن غربالگری و بررسی های لازم انجام می شود.

یزدانپناه اظهار داشت: تاکنون ۹۲ درصد از مردم استان غربالگری شده اند و مردم باید همچنان در خانه مانده و نکات بهداشتی را رعایت کرده و از دید و بازدید عید و حضور در کنار سالمندان خودداری کنند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha