قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۴۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز خبر داد

تداوم شبانه روزی ضد عفونی کلانشهر و بیمارستان های تبریز توسط آتش نشانان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از تداوم شبانه روزی ضد عفونی کلانشهر تبریز و بیمارستان ها توسط آتشنشانان، خبر داد.

تداوم شبانه روزی ضد عفونی کلانشهر و بیمارستان های تبریز توسط آتش نشانان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هادی بدری حامد با اشاره به ضد عفونی گسترده شهر و محیط اطراف بیمارستان های تبریز با سرعت و حجم زیاد، گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا و در راستای اجرای دستور شهردار تبریز مبنی بر ضرورت ضد عفونی برای پیشگیری از گسترش این بیماری، عملیات های مختلف ضد عفونی شهری به ویژه در مراکز آسیب پذیر از جمله در محوطه و اطراف وبیمارستان ها انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، وی بیان کرد: اقدامات پیشگیرانه در این سازمان به صورت عملیات های ضد عفونی شبانه و روزانه سطح شهر، معابر، خیابان، بازار، مراکز و محل های پرتردد شهری با ناوگان خودرویی این سازمان انجام شده و این روند با سرعت و نیروهای عملیاتی بیشتری همچنان ادامه دارد. 

وی ضمن قدردانی از زحمات آتش نشانان و کادر درمانی بیمارستان های تبریز، خاطرنشان کرد: کادر درمانی در خط مقدم مبارزه با بیماران کرونایی و آتش نشانان نیز با ضد عفونی گسترده شهر و محیط بیمارستان ها، پشتیبان حفظ سلامتی شهروندان و کادر درمانی هستند.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، متذکر شد: آتش نشانان اجرای عملیات ضد عفونی شهری را برای قطع کردن چرخه شیوع ویروس کرونا با سرعت و حجم بیشتری ادامه می دهند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha