قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۴۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ورود سامانه بارشی به استان کرمان از روز یکشنبه هفته آینده

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: از روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده سامانه بارشی دیگری استان کرمان را تحت تاثیر قرار می دهد که بیشترین بارش ها در روز یکشنبه خواهد بود. 

ورود سامانه بارشی به استان کرمان از روز یکشنبه هفته آینده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، "میترا یاوری" درباره وضعیت جوی استان کرمان اظهار کرد: براساس نقشه های هواشناسی، برای امروز (پنجشنبه) و فردا (جمعه هشتم فروردین ماه) به ویژه در جنوب استان بارندگی را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه فردا در پاره ای از مناطق شمال استان نیز بارندگی دور از انتظار نیست، افزود: از روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده سامانه بارشی دیگری استان کرمان را تحت تاثیر قرار می دهد که بیشترین بارش ها در روز یکشنبه خواهد بود. 

یاوری با اشاره به اینکه پیش بینی می شود میزان بارش های روز یکشنبه در استان کرمان بیش از ۳۰ میلیمتر باشد، تصریح کرد: دمای هوای شهر کرمان صبح امروز دو درجه سانتیگراد بوده که پیش بینی می شود در گرم ترین ساعات به حدود ۱۵ درجه برسد. 

کارشناس پیش بینی هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه هم اکنون دمای هوای کرمان ۱۱درجه سانتیگراد است که در مقایسه با روز گذشته در همین ساعت دو درجه گرم تر شده است خاطر نشان کرد: صبح امروز لاله زار با دمای پنج درجه زیر صفر سردترین نقطه استان و کهنوج روز گذشته با دمای ۲۴ درجه گرم ترین نقطه بوده است. 

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha