قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۴۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اعضای شبکه سارقان خانه باغ در شاهین دژ دستگیر شدند

استان ها آذربایجان غربیمهاباد فرمانده انتظامی شاهین دژ گفت: سه سارق حرفه ای و سابقه دار خانه باغ های این شهرستان با تلاش و سرعت عمل ماموران انتظامی دستگیر شدند.

اعضای شبکه سارقان خانه باغ  در شاهین دژ دستگیر شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ مجید عمران زاده روز پنجشنبه  افزود: در پی وقوع موارد متعددی سرقت از خانه باغ های این شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار ویژه مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقاتی توانستند مخفیگاه این سارقان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر کنند.

وی بیان کرد: متهمان در بازجویی های اولیه به ۲۶ فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره و خانه باغ ها در شاهین دژ اعتراف کرده و سه نفر مالخر نیز که در این رابطه نقش داشتند، پس از شناسایی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شاهین دژ با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند، عنوان کرد: مجموع اموال کشف شده از سارقان بیش از یک میلیارد ریال برآورد شده که تحویل مابالختگان خواهد شد. 

سرهنگ عمران زاده با تاکید بر لزوم توجه به نکات ایمنی و حفاظتی از منازل و خانه باغ ها بیان کرد: رعایت نکات ایمنی از سوی شهروندان فرصت سوء استفاده را از سارقان سلب می کند.

وی اظهار داشت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

شهرستان شاهین دژ با ۹۲ هزار نفر جمعیت و ۲ کلانتری در جنوب آذربایجان غربی واقع است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha