قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۴۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جلوگیری از تردد خودروهای غیربومی در الیگودرز

استان ها لرستانخرم آباد رییس پلیس راهور الیگودرز گفت: در راستای تامین سلامت شهروندان از ورود خودروهای غیربومی به شهر جلوگیری و در صورت مشاهده خودرو توقیف می شود.

جلوگیری از تردد خودروهای غیربومی در الیگودرز

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سروان محمدباقر رشیدی چهارشنبه شب در جلسه ستاد مبارزه با کرونا شهرستان الیگودرز در محل فرمانداری افزود: اجرای طرح ارتقاء امنیت بهداشتی و کنترل تردد وسایل نقلیه غیر بومی با اقتدار توسط پلیس راهور در سطح شهر ادامه دارد.

وی تصریح کرد: پلیس راهور با حمایت اعضای شورای تامین و همپوشانی عوامل انتظامی در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در سطح شهر الیگودرز هماهنگ با سایر دستگاه ها در خط مقدم مبارزه در میدان اجرا قرار گرفته و گام های موثری را در قطع زنجیره انتقال این بیماری برداشته است.

وی اظهار داشت: کنترل تردد خودروها بصورت مستمر و روزانه توسط پایش تصویری و تیم های محسوس و نامحسوس در سطح شهر انجام می گیرد و با ترددهای غیر ضروری و گشت و گذار خودروهای با پلاک غیر بومی برابر مصوبات ابلاغی رفتار می شود.

به گفته وی با توجه به اعلام فرماندار مبنی بر اینکه شهرستان در وضعیت مطلوبی قرار ندارد دیگر  به توصیه اکتفا نشده و بمنظور حفظ سلامتی شهروندان قاطعانه  اقدام خواهد شد و در خصوص ساکنین و بومی های شهرستان که دارای خودروی پلاک غیر الیگودرز هستند نیز در صورت ارائه مدارک مثبته و احراز سکونت توسط عوامل و با تشخیص مامورین اقدام قانونی بعمل خواهد آمد.

در شهرستان الیگودرز تاکنون ۴ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha