قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۴۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اتمام لیگ والیبال لهستان بدون قهرمان

فصل ۲۰-۲۰۱۹ مسابقات لیگ والیبال لهستان موسوم به پلاس لیگا، به دلیل شیوع ویروس کرونا ناتمام ماند.

اتمام لیگ والیبال لهستان بدون قهرمان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، با اعلام مسئولان برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال لهستان موسوم به پلاس لیگا، برای جلوگبری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و حفظ سلامت اعضای تیم ها، فصل جاری این رقابت ها نیمه کاره تعطیل شد تا به این ترتیب، فصل ۲۰-۲۰۱۹ این مسابقات بدون مشخص شدن قهرمان به پایان برسد.

 

سازمان لیگ فدراسیون والیبال لهستان اعلام کرد که این فصل پلاس لیگا بدون مشخص شدن قهرمان به پایان رسیده و تیم های زاکسا، وروا ورشو و اسکرا بلخاتوف به عنوانتیم های اول تا سوم جدول، در لیگ قهرمانان فصل بعد حضور خواهند داشت.

 

همچنین تیم بیدگوشچ به عنوان قعرنشین جدول پلاس لیگا، به دسته پایین تر (دسته دوم) مسابقات والیبال باشگاهی لهستان سقوط کرد. تیم های استال نیسا و بیلسکو بیاوا نیز با توجه به صدرنشینی در دسته دوم مسابقات والیبال باشگاهی در لهستان، پس از تصمیم گیری نهایی مسئولان برگزاری مسابقات پلاس لیگا، شانس حضور در این رقابت ها را دارند.

 

در این فصل از رقابت های پلاس لیگا، میلاد عبادی پور دریافت کننده تیم ملی ایران برای تیم اسکرا بلخاتوف بازی می کرد و سید محمد موسوی مدافع روی تور تیم ملی نیز در ترکیب تیم اولشتین حضور داشت.

 

منبع ورزش سه
ثبت نظرات
captcha