قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۴۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

راز وحشتناکی که پزشک اسپانیایی از آن پرده برداشت!

ادعای یکی از پزشکان اسپانیایی در خصوص نحوه ارائه خدمات درمانی به مبتلایان به کرونا در این کشور کاربران اینترنت را در شوک فرو برد.

راز وحشتناکی که پزشک اسپانیایی از آن پرده برداشت!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باشگاه خبرنگاران: چند ماهی از شیوع ویروس کرونا در جهان می گذرد. ماه دسامبر بود که برخی پزشکان چینی از شیوع ویروسی مهلک و خطرناک در این کشور خبر دادند که سرانجام در اواخر ماه ژانویه شیوع این ویروس در چین رسانه ای شد.

تاکنون بیش از ۳۹۱ هزار تن در جهان به این ویروس مبتلا شده اند که موجب مرگ حدود ۱۸۰۰۰ تن شده است. همچنین بیش از ۱۰۰ هزار تن از مبتلایان بهبود یافته اند. بعد از کشور چین که مبدا شیوع گسترده این ویروس بود، کشور های ایتالیا، آمریکا، اسپانیا و آلمان دارای بیشترین مبتلایان به کرونا بوده اند. در میان کشور های اروپایی دو کشور ایتالیا با بیش از ۶۰ هزار مبتلا و کشور اسپانیا با حدود ۴۰ هزار مبتلا در صدر کشور های دارای بیشترین مبتلایان به کرونا قرار دارند.

کرونا بعد از ایتالیا، در اسپانیا یکه تازی می کند و به نظر می رسد مهار آن از کنترل خارج شده است. مقامات بهداشت این کشور امروز اعلام کردند که بیش از ۴۵۰۰ تن دیگر بر تعداد کل مبتلایان به کرونا در اسپانیا افزوده شده اند. به تازگی ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که یکی از پزشکان اسپانیایی را در حال گریه کردن نشان می دهد.

در این ویدئو این پزشک در حالی که گریه می کند تعریف می کند که به دلیل تعداد زیاد مبتلایان، کمبود تخت های بیمارستانی و تجهیزات مجبورند دستگاه های تنفسی را از بیماران بالای ۶۵ سال به بیماران جوان تر بدهند. این پزشک ادعا می کند آن ها پیش از کشیدن دستگاه اکسیژن، سالمندان را بیهوش می کنند تا زجرکش نشوند.پ

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha