قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۲۴۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

راه اندازی پویش « هرخانه، یک کانون فرهنگی تربیتی» برای ایام خانه نشینی دانش آموزان

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش از راه اندازی پویشی تحت عنوان « هرخانه، یک کانون فرهنگی تربیتی» خبر داد و گفت: در این شرایط خاص شیوع کرونا ویروس ، کانون های فرهنگی سراسر کشور درراستای ارج نهادن به تلاش های شبانه روزی مدافعان سلامت و با احترام به اعتماد اولیا که سالیان سال است همراه و هم قدم آنها هستند پویش« # هرخانه، یک کانون فرهنگی تربیتی» را راه اندازی کردند.

راه اندازی پویش « هرخانه، یک کانون فرهنگی تربیتی» برای ایام خانه نشینی دانش آموزان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی رمضانی ، به برنامه های فرهنگی و پرورشی تدارک دیده شده برای دانش آموزان در تعطیلات پیش بینی نشده مدارس که از اسفند ماه آغاز شده و مشخص نیست تا چه زمانی ادامه داشته باشد اشاره کرد و گفت: ۱۱۸۲ کانون فرهنگی تربیتی داریم و دانش آموزان با عضویت در ۲۲ انجمن، در برنامه های کانون ها که عمدتا در حیطه اوقات فراغت است شرکت می کنند.

وی افزود: هر کانون با اپلیکیشنی که درنظر گرفته با دانش آموزان در ارتباط است؛ فعالیت ها و مسابقات ویژه ای پیش بینی شده و فضای خوبی ایجاد شده است.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه فعالیت های ما در این اداره کل، فوق برنامه است و کانون های فرهنگی تربیتی نیز کار خودشان را به خوبی انجام می دهند گفت: از سوی دیگر، دانش آموزانی که در مسابقات فرهنگی و هنری برگزیده شده اند در حال تمرین و آموزش هستند که بتوانند در سطح استان و کشوری نیز مقام  کسب کنند. اکنون فرصت خوبی است که دانش آموزان بتوانند در منزل فعالیت فرهنگی و هنری انجام دهند.

رمضانی همچنین از راه اندازی  پویشی تحت عنوان « هرخانه، یک کانون فرهنگی تربیتی» خبر داد و گفت: در این شرایط خاص شیوع کرونا ویروس که بر کشور حاکم است و در پی آن پویش «در خانه بمانیم» به راه افتاد، کانون های فرهنگی سراسر کشور نیز درراستای ارج نهادن به تلاش های شبانه روزی مدافعان سلامت و با احترام به اعتماد اولیا که سالیان سال است همراه و هم قدم آنها هستند پویش« # هرخانه، یک کانون فرهنگی تربیتی» را راه اندازی کردند.

وی ادامه داد: حضور فرزندان در کنار خانواده ها پررنگ تر شده و در تلاشیم تا از این طریق آرامش و شادابی را برای خانواده ها به ارمغان بیاوریم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha