قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۱۸۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شهردار مهریز:

فعلاً مهریز نیایید

شهردار باغشهر تاریخی مهریز با تاکید بر این که در حال حاضر تمام امکانات و ظرفیت های شهرداری مهریز در جهت جلوگیری از شیوع کرونا ویروس در این باغشهر مورد استفاده است، اظهار کرد: فعلاً پذیرای میهمانان نوروزی در سال ۹۹ نخواهیم بود.

فعلاً مهریز نیایید

یز که به  باغ شهر تاریخی استان یزد مشهور است و مردمانش به مهمان نوازی معروف هستند ،با توجه به شرایط حساس کشور و فراگیرشدن بیماری کرونا پذیرای مسافران نوروزی نخواهد بود 
 

«امیر حمزه زارعزاده» ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای همه ی هموطنان، تاکید کرد: امسال جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، پذیرای میهمانان نوروزی نخواهیم بود.

وی با بیان این که بعد از حذف کرونا میزبان هموطنان عزیز در این شهرستان خواهیم بود، افزود: بهترین مکان برای حفظ سلامتی مردم، ماندن در خانه است لذا از مسافران تقاضا داریم که مسافرت خود به باغ شهر تاریخی استان را فرصت دیگری موکول کنند.

زارعزاده ادامه داد: در حال حاضر طرح غربالگری و تب سنجی در ورودی باغشهر تاریخی مهریز انجام می شود و اگر با مورد مشکوکی برخورد شود، بلافاصله تصمیم های لازم را خواهیم گرفت.

وی از شهروندان مهریزی نیز خواست از طریق در خانه ماندن، در حفظ سلامتی خانواده خود سهیم و به غیر از موارد ضروری از منزل خارج نشوند.

شهردار مهریز در پایان نیز ابراز امیدواری کرد با پشتیبانی و همراهی شهروندان مهریزی در سال جدید طرح های عمرانی و خدماتی شهرستان مورد بهره برداری قرار گیرد و با کار جهادی و مدیریت انقلابی رضایت دو چندان مردم مهریز جلب شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha