قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۱۷۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همکاری شهرداری تهران و محسن چاوشی در نوروزخانه

استان ها تهرانتهران تک آهنگ «شرح الف» با شعر و صدای محسن چاوشی در قالب برنامه های نوروزی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با عنوان «نوروزخانه» منتشر شد.

همکاری شهرداری تهران و محسن چاوشی در نوروزخانه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش روز شنبه روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، برنامه های نوروزی این نهاد امسال به دلیل شرایط شیوع ویروس کرونا و تاکید بر در خانه ماندن شهروندان بسیار متفاوت از سال های گذشته است و تمامی برنامه های محیطی که در دو سال گذشته با عنوان نوروزگاه در سطح شهر تهران برگزار می شد، به برنامه های مجازی و سرگرمی با عنوان «نوروزخانه» تغییر یافت.
امسال برنامه های نوروزی معاونت اجتماعی شهرداری تهران، با صدای خواننده محبوب و پرطرفدار کشور آغاز شد که هدف این معاونت، ایجاد هیجان و شادی در میان مردم و فضایی نشاط بخش برای خانواده هاست.
ترانه  «شرح الف» با شعر و صدای محسن چاوشی شب گذشته همزمان با اولین روز فروردین ۹۹ در قالب برنامه های نوروزخانه منتشر شد.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: audio/mp3
محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران نیز پیش از این اعلام کرده بود که برنامه های نوروزی ۱۳۹۹ شهرداری تهران نوروزخانه است به جای نوروزگاه و با استفاده از ظرفیت رسانه های ملی و اجتماعی، تلاش دارد تا خلاقیت، سرگرمی و نشاط را به خانواده های تهرانی که در خانه مانده اند هدیه کند.
منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha