قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۱۷۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۴ بیمار مبتلا به کرونا در ماکو ترخیص شدند

استان ها آذربایجان غربیارومیه رییس شبکه بهداشت و درمان ماکو گفت: از هشت مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا در این شهرستان، تاکنون چهار نفر ترخیص شده اند.

۴ بیمار مبتلا به کرونا در ماکو ترخیص شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دکتر رحیم صمدی روز شنبه  افزود: تاکنون هیچ مورد فوتی بر اثر بیماری کرونا در این شهرستان ثبت نشده است؛  ۲ نفر با وضعیت جسمانی مناسب در بیمارستان بستری هستند و ۲ نفر هم در قرنطینه خانگی به سر می برند و زیر نظر کارشناسان بهداشت دوران نقاهت خود را سپری می کنند.

رییس شبکه بهداشت و درمان ماکو از خانواده ها خواست در صورت امکان از حضور در مکان های پردتردد شهر همچون بازار، فروشگاه ها و بازارچه های مرزی خودداری کنند و با نشستن در خانه ها از آلودگی به این ویروس در امان باشند.

پویش ۲۹۱۴ با هدف ماندن مردم آذربایجان غربی در خانه هایشان از ۲۹ اسفند تا ۱۴ فروردین ماه به پیشنهاد استاندار آذربایجان غربی کلید خورد و بیشتر مردم در جای جای استان به این پویش توجه دارند. 

کرونا قابل پیشگیری است و به راحتی و با راهکارهای ساده می توان از شیوع و ابتلا به آن جلوگیری کرد؛ ویروس کرونا دوره نهفته به نسبت طولانی از چند روز تا دو هفته دارد و همین امر موجب شده تا زمانی که علایمی چون تب و تنگی نفس در مبتلایان بروز نکند، از آن آگاهی پیدا نکرده و ضرورتی برای رفتن به بیمارستان احساس نکنند.

ماکو یکی از شهرستان های شمالی استان آذربایجان غربی است که تا ۲۸ اسفندماه تنها چهار فرد مبتلا به کرونا در این شهرستان شناسایی شده بود اما روز گذشته، جمعه این تعداد به هشت نفر رسید.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha