قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۱۴۷۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هشدار پلیس نسبت به افزایش سرعت خودروها در معابر شهری

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا، با اشاره به خلوتی معابر و جاده ها نسبت به افزایش سرعت برخی از خودروها هشدار داد.

هشدار پلیس نسبت به افزایش سرعت خودروها در معابر شهری

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار محمدحسین حمیدی، در خصوص شیوع ویروس کرونا و پرهیز از سفر، گفت: پلیس راهور حامی پویش «#در خانه بمانیم» است و درخواست عاجزانه بر حمایت از این پویش دارد، چرا که افراد حاضر در خودرو می توانند ناقل ویروس به یکدیگر باشند و علاوه بر آن در مسیر مجبور به استفاده از مراکز عمومی نظیر سرویس های بهداشتی، نمازخانه و … بشوند و یا در مقصد، عامل انتقال ویروس به دیگران شوند.

وی افزود: با توجه به تمهیدات اتخاذ شده و همراهی هموطنان در پرهیز از سفر، خوشبختانه بخش زیادی از هموطنان فهیم، با رعایت این موضوع سفرهای خود را به زمان مناسبی در سال آینده موکول کرده اند که جای قدردانی دارد، اما همچنان تعدادی اندک از هموطنان به توصیه ها بی توجه بوده و اقدام به سفرهای درون و برون شهری می کنند که این موضوع با پویش ملی «#درخانه بمانیم» مغایر بوده و تهدید بزرگی برای سلامتی هم وطنان عزیزمان است.

سردار حمیدی افزود: کاهش سفرها باعث خلوتی معابر و جاده ها شده، اما متأسفانه بعضاً شاهد تصادفات سهمگین به دلیل عدم رعایت سرعت های مجاز از طریق تعداد معدودی از رانندگان هستیم.

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا در خاتمه گفت: پلیس راهور در معابر درون شهر، بزرگراه ها و جاده ها حضور شبانه روزی داشته و با استفاده از تجهیزات کنترلی برابر مقررات با تخلف ها برخورد می کند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha