قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۱۴۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هشدار به تهدیدکنندگان بهداشت عمومی در جیرفت

رییس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت گفت: با تهدیدکنندگان امنیت غذایی و بهداشت عمومی به شدت برخورد می شود.

هشدار به تهدیدکنندگان بهداشت عمومی در جیرفت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، "فرزانه برخوری" با هشدار به تهدیدکنندگان امنیت غذایی، گفت: بازدید سرزده از همه مراکز عرضه کننده مواد غذایی طی دو هفته  اول سال ۹۹ در راستای  پیشگیری از به خطر انداختن سلامت مردم به عنوان خط قرمز مرکز بهداشت به صورت جدی در دستور کار است.

وی از اجرای طرح ارتقای امنیت غذایی در سال ۹۹ با هدف ایجاد امنیت غذایی و خوراکی برای شهروندان خبر داد و اظهار کرد: مرکز بهداشت به عنوان وظیفه ذاتی و با حمایت مدعی العموم برای تامین امنیت غذایی مردم تلاش خواهد کرد. 

رییس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت از پلمب ۸ واحد صنفی شیرینی و آجیل فروشی در سطح  شهر جیرفت طی روزهای اخیر خبر داد و افزود: مراکز متخلف به علت تهدید علیه بهداشت عمومی و پیشگیری از شیوع کووید ۱۹ پلمب شدند. 

برخوری وضعیت بهداشتی واحدهای صنفی که مردم بیشترین مراجعه را به آنها دارند مطلوب ارزیابی کرد و گفت: طی بازدیدهای بعمل آمده در مجموع وضعیت بهداشتی خواربار فروشی ها و سوپر مارکت ها مطلوب می باشند. 

رییس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت بر لزوم رعایت بهداشت عمومی توسط مراکز عرضه مواد غذایی در کوچه ها و محله ها تاکید کرد و افزود: صنوف خوارباری که در کوچه پس کوچه های شهر دایر هستند  باید در رعایت بهداشت عمومی دقت بیشتری داشته باشند.

برخوری رعایت نکات و هشدارهای بهداشتی را توسط مردم مورد تاکید قرار داد و گفت: با رعایت هشدارهای بهداشتی و قطع زنجیره انتقال "همه با هم کرونا را شکست می دهیم".

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha