قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۱۴۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دبیر ستاد حقوق بشر ایران تاکید کرد

هشدار به کشورهایی که در مقابله با کرونا با ایران همکاری نمی کنند

دبیر ستاد حقوق بشر ایران گفت: کشورهایی که با ایران در بحث کرونا همکاری نمی کنند بدانند عامل تولید آن خواهند بود و جامعه جهانی نباید نسبت به آن ساکت بماند.

هشدار به کشورهایی که در مقابله با کرونا با ایران همکاری نمی کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی باقری، در برنامه تلویزیونی فرمول یک در مورد تحریم هایی که توسط غربی ها به کشور وارد می شود، اظهار داشت: تحریم ها زورگویانه است و در آن شکی نیست و خیلی از کشورهای اروپایی، آن را اجرا می کنند و این امر به دارو هم رسیده است.

وی خطاب به تروریسم ها افزود: چطور می بینید جمعیت ایران را و چطور این اقدامات غیرانسانی را انجام می دهید.

باقری گفت: برخی از کشورها بانی قطعنامه حقوق بشری در ایران می شوند و آن وقت همین کشور جلوی صادرات پانسمان بیماران ای بی به ایران را می گیرد. این تصمیم در مورد همه مردم ایران می شود و با مرام انسانی سازگار نیست.

دبیر ستاد حقوق بشر ایران اظهار داشت: اروپایی هایی که ادعای حقوق بشر دارند باید در مورد اینکه در این مقطع که درگیر کرونا هستیم دست به این اقدامات می زنند خجالت بکشند. کشورهایی که با ایران همکاری نمی کنند در بحث کرونا، عامل تولید آن خواهند بود و جامعه جهانی باید نسبت به آن اقدام کند و در مورد آن ساکت نباشد.

باقری بیان کرد: به مسئولان مدعی حقوق بشر نامه نوشته و تأکید کردم شما که جلوی دارو در بحث مقابله با کرونا را می گیرید در انتقال این ویروس مسئول هستید.

وی افزود: هم دولت و هم سایر ارکان نظام همه قوت خود را به کار بسته و در این برهه حساس اگر مردم رهنمودهای لازم وزارت بهداشت را رعایت کنند در این مسیر با وجود همت کادر پرستاری و پزشکی که کار می کنند و با اتکا به توانمندی خود از پس مشکلات کرونا برمی آییم.

دبیر ستاد حقوق بشر ایران گفت: موفقیت های ما هیچ چیزی از رذالت و پستی این کشورها که دست روی دارو و تجهیزات پزشکی می گذارند، کم نمی کند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha