قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۷۱۴۴۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عضو تیم ملی کبدی بانوان مطرح کرد:

نوروز ۹۹ و دیدوبازدیدهایی از نوع مجازی

عضو تیم ملی کبدی بانوان گفت: بهتر است مردم نوروز ۹۹ دید و بازدیدهای نوروزی را لغو کنند تا شیوع کرونا کاهش پیدا کرده و ریشه کن شود؛ در حال حاضر در عصر تکنولوژی قرار داریم می توانیم تماس صوتی و تصویری را جایگزین دیدوبازدیدهای کنیم.

نوروز ۹۹ و دیدوبازدیدهایی از نوع مجازی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فاطمه خدابنده لو عضو تیم ملی کبدی بانوان ، اظهار کرد: این روزها حضور مردم در منازل ضروری است و پزشکان تأکید دارند که قرنطینه خانگی برای شکست کرونا ضرورت دارد. ممکن است در اثر کرونا جان خود و یا یکی از عزیزانمان را از دست دهیم به همین جهت از مردم خواهش می کنم از خانه خارج نشوند.

عضو تیم ملی کبدی بانوان خاطرنشان کرد: حضور در منزل مزایا و معایبی دارد و یکی از مزایای آن حفظ سلامت همگان است چون تنها راه جلوگیری از ابتلا به کرونا پیشگیری و عدم حضور در اجتماع است.

وی در خصوص دیدوبازدید در نوروز بیان کرد: بهتر است مردم نوروز ۹۹ دید و بازدیدهای نوروزی را لغو کنند تا شیوع کرونا کاهش پیدا کرده و ریشه کن شود؛ در حال حاضر در عصر تکنولوژی قرار داریم و می توانیم تماس صوتی و تصویری را جایگزین دیدوبازدیدهای کنیم.

خدابنده لو خاطرنشان کرد: ممکن است افراد ناقل ویروس کرونا باشند و با دید وبازدید آن را با دوستان و اقوام خود منتقل کنند، مردم عید همدیگر را نبینند بهتر از آن است که هیچ وقت یکدیگر را نبینند.

وی تشریح کرد: در حال حاضر شرایط اقتصادی برای بسیاری از افراد دشوار شده است و الان فصل همدلی است تا ضمن دستگیری معنوی از یکدیگر از جان بقیه حفاظت کنیم. بهتر است صاحبخانه ها فرصت داده و کرایه ها را دیرتر بگیرند تا بدین طریق همدلی افزایش پیدا کند و سرپرستان خانوار نگران وضعیت اقتصادی خانواده و بدهی های خود نباشند.

این بانوی عضو تیم ملی اشاره کرد: برخی از ورزشکاران با خرید و توزیع ماسک و لوازم بهداشتی گام های خوبی را برداشتند؛ علاوه بر آن رسانه های می توانند با پاسخگویی به شبهات مردم در فضای مجازی آنان را از سردرگمی نجات دهند؛ امیدواریم با اطلاع رسانی درست رسانه ها مردم کرونا را جدی بگیرند.

خدابنده لو در پایان یادآور شد: گاهی برخی از افراد گمان می کنند که ژن برتر هستند و امکان ابتلای آنان به ویروس وجود ندارد، باید همه دست به دست هم دهیم تا با حضور در منزل این ویروس را ریشه کن کنیم و با این کار جان خود و دیگر شهروندان را حفظ کنیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha