قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۸۸۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

می ترسم جام حذفی را هم به تیم دیگری بدهند

بازیکن تیم فوتبال تراکتور گفت: لیگ را با دو جام برگزار کنید، یکی را از همان ابتدا به آن ها بدهید و یکی را هم برای سایر تیم ها کنار بگذارید.

می ترسم جام حذفی را هم به تیم دیگری بدهند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از تبریز، احسان حاجی صفی پس از بازی با پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی دست ما بود و این موضوع را نمی توان انکار کرد. هر چقدر هم درباره داوری صحبت کنیم، فرقی نمی کند؛ چرا که همه ی این ها برنامه ریزی شده است.

وی ادامه داد: پنالتی صد درصد ما را نمی گیرند و یک پنالتی که فکر کنم پنج درصد هم پنالتی نبود را برای تیم حریف می گیرند. وقتی می بینند یک تیمی می تواند امتیازاتش را با یک تیم دیگر کم کند، این بلاها را سرش می آورند.

حاجی صفی مطرح کرد: یک جام به آن ها بدهند و یک جام دیگر به بقیه تیم ها کنار بگذارند تا ما با خیال راحت بازی کنیم و در این حد استرس و اعصاب خردی نداشته باشیم .

وی تاکید کرد: می ترسم جام حذفی را هم به تیم دیگری بدهند. تیم ها در این حد هزینه می کنند، ولی در نهایت این چنین می شود و برخی ها تصمیم می گیرند و جام را به آنان می دهند، مبارکشان باشد.

این بازیکن تراکتور با بیان این که ما با تغییر مربی به کورس قهرمانی بازگشتیم، گفت: بازی بعدی هم همین شرایط حاکم خواهد بود. 

انتهای پیام/60017

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha