قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۸۶۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس انجام می شود؛

تشدید نظارت و بازدید از واحدهای گردشگری استان زنجان

زنجان-مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، نظارت و بازدید از واحدهای گردشگری استان تشدید می شود.

تشدید نظارت و بازدید از واحدهای گردشگری استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، و به نقل از اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان، امیر ارجمند، اظهار کرد: بدین منظور شیوه نامه سراسری پیشگیری از شیوع کرونا ویروس به مدیران و بهره برداران تأسیسات گردشگری ابلاغ شده است.

وی با اشاره به اینکه تا اطلاع ثانوی دفاتر خدمات مسافرتی مجاز به فروش تور به مقصد کشورهای خارجی نیستند، ادامه داد: این مطلب در مورد تورهای ورودی به کشور نیز صادق است و برابر این شیوه نامه دفاتر خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی از ایجاد تعهد برای اجرای تور با مبدأ کشورهای خارجی به مقصد استان خودداری نمایند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از ممنوعیت برگزاری تورهای طبیعت توسط دفاتر خدمات مسافرتی خبر داد و افزود: اجرای هر نوع برنامه توسط تأسیسات گردشگری که باعث تجمع گردد ممنوع است و رعایت مسائل بهداشتی در تأسیسات گردشگری استان، خصوصاً در مراکز اقامتی و پذیرایی الزامی است.

ارجمند با بیان اینکه عرضه قلیان در همه اماکن پذیرایی تحت پوشش اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان ممنوع است، گفت: مدیران و بهره برداران تأسیسات گردشگری موظفند زمینه آموزش همه نیروهای تحت مدیریت خود را فراهم نموده و بر اجرای فرامین دانشگاه علوم پزشکی اهتمام کامل داشته باشند.

وی در خصوص تمهیدات لازم برای مراکز اقامتی عنوان کرد: مدیران تأسیساتاقامتی موظفند مشخصات اتباع خارجی را بلافاصله بعد از پذیرش با شماره هایاعلامی ۳۳۱۳۵۱۲۴-۳۳۴۲۱۰۱۳ اعلام کنند.

ارجمند با بیان اینکه تأسیسات اقامتی موظفند مشخصات مسافران پذیرش شده از شهر مقدس قم را به شماره های مذکور اطلاع دهند، گفت: کارشناسان حوزه گردشگری این استان بر اجرای موارد شیوه نامه پیشگیری از شیوع کرونا ویروس نظارت دقیق خواهند داشت.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha