قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۸۳۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نرخ عوارض قطعه یک آزادراه تهران-شمال چقدر شد؟

در حالی قرار است قطعه یک آزادراه تهران-شمال امروز با حضور رئیس جمهور افتتاح شود که وزیر راه از کاهش ۵۰۰۰ تومانی نرخ عوارض عبور خودرو های سواری از این قطعه با دستور روحانی خبر داد.

نرخ عوارض قطعه یک آزادراه تهران-شمال چقدر شد؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: محمد اسلامی با اشاره به تماس تلفنی رئیس جمهوری در خصوص قطعه یک آزادراه تهران-شمال، اظهار کرد: رئیس جمهور در این تماس تلفنی دستور کاهش ۵ هزار تومانی نرخ عوارضی منطقه یک آزادراه تهران-شمال برای خودرو های سواری را صادر کرد.

وی افزود: براین اساس، نرخ عوارضی برای خودرو های سواری در روز های عادی به ۲۰ هزار تومان و برای روز های پیک به ۳۰ هزار تومان کاهش می یابد.

به گزارش تسنیم، تا پیش از مکالمه رئیس جمهوری با وزیر راه و شهرسازی، نرخ عوارضی منطقه یک آزادراه تهران-شمال طبق هماهنگی برای خودرو های سواری در روز های عادی ۲۵ هزار تومان و برای روز های پیک ۳۵ هزار تومان تعیین شده بود.

نرخ عوارض عبور برای وانت ۳۵ هزار تومان، مینی بوس ۴۰ هزار تومان و اتوبوس ۴۵ هزار تومان تعیین شده است.

قرار است امروز با حضور رئیس جمهور قطعه یک آزاد راه تهران شمال رسما افتتاح شود. به این ترتیب با احتساب قطعه ۴ این پروژه، حدود ۲۴ سال پس از واگذاری ساخت آزادراه تهران-شمال به بنیاد مستضعفان ۵۰ درصد آن به بهره برداری خواهد رسید.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha