قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۸۲۳۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اتوبوس های جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی همدان اضافه شد

استان ها همدانهمدان شهردار همدان گفت: در راستای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و در فاز دوم این طرح در سال جاری، ۲ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی این شهر اضافه شد.

اتوبوس های جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی همدان اضافه شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عباس صوفی روز دوشنبه افزود: این اتوبوس ها با اعتباری افزون بر سه میلیارد تومان از محل اعتبارات شهری خریداری شده است.

وی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری باوجود تحریم های شدید و افزایش چندین برابری قیمت اتوبوس، تاکنون ۱۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل شهری همدان اضافه شد.

شهردار همدان با بیان اینکه این اتوبوس ها در نقاط کم برخوردار شهر استفاده می شود، عنوان کرد: بر اساس جمعیت شهر همدان، ناوگان حمل و نقل درون شهری نیازمند ۳۵۰ دستگاه اتوبوس است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ۱۱۳ دستگاه اتوبوس در بخش خصوصی و ۹۷ دستگاه در بخش دولتی کار جابجایی مسافران درون شهری همدان را برعهده دارند که باتوجه به رشد جمعیت نیازمند افزایش تعداد اتوبوس هستیم.

صوفی تصریح کرد: این اتوبوس ها پس از خریداری، برای بهره برداری لازم به بخش خصوصی واگذار می شوند.

براساس آمارها روزانه یک میلیون سفر در شهر همدان انجام می شود که از این تعداد، ۲۰۰ هزار تن از ناوگان اتوبوسرانی، ۴۵۰ هزار تن از ناوگان تاکسیرانی و بقیه از خودروهای شخصی استفاده می کنند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha