قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۸۲۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امیر نعمتی: نیروی انسانی کارآمد موجب افزایش تحرک یگان می شود

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه در همه رده ها باید ذهن خود را چابک کنیم، گفت: نیروی انسانی کارآمد تحرک در یگان نظامی را افزایش دهد.

امیر نعمتی: نیروی انسانی کارآمد موجب افزایش تحرک یگان می شود

: امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در سومین ارتقای تحرک در نیروی زمینی ارتش، گفت: تحرک به معنی قدرت جابجا کردن عُدّه و تجهیزات در کوتاه ترین زمان ممکن است، در همه حوزه ها باید خود را آماده کنیم و بتوانیم به دستاورد های بزرگی در تحرک یگان ها دست یابیم.

وی با اشاره به لزوم تحرک و تخصص در سطح نیروی زمینی ارتش، افزود: تحرک نیاز به تخصص و تعهد نیرو ها دارد، یک نیروی انسانی کارآمد با ذهن پویا است که می تواند تبدیل به سرمایه شود، تمام تلاش خود را باید انجام دهیم تا پاسخی مطلوب به نیاز های عملیاتی روز یگان های خود داشته باشیم.

جانشین نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: یکی از مؤلفه های مهم تحرک و کارآمدی یگان ها، پویایی نیروی انسانی است، برای ارتقای تحرک، باید در کنار تجهیزات، نیروی انسانی توانمند وجود داشته باشد، در حوزه نیروی انسانی باید سطح آموزش ها را بالا ببریم تا بتوانیم تخصص را در بین کارکنان نهادینه کنیم.

امیر نعمتی، حفظ نیروی انسانی را بسیار با اهمیت خواند و خاطرنشان کرد: باید نیروی انسانی را تبدیل به سرمایه کنیم، در حوزه ارتقای تحرک همتاسازی در نیروی انسانی اولویت است، نباید با رفتن یک نیروی متخصص ادامه و روند کار در یگان راکد شود.

وی با تاکید بر این که نیروی انسانی کارآمد تحرک در یگان نظامی را افزایش دهد، گفت: در حوزه ارتقای تحرک، تمامی رسته ها باید در کنار هم و برای رشد و بالندگی یگان کار کنند تا یگان عملیات کننده بتواند در میدان نبرد به راحتی اجرای عملیات کند.

در این مراسم از نفرات برتر در حوزه آماد و پشتیبانی یگان های نیروی زمینی ارتش تقدیر شد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha