قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۸۲۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هشدار پلیس به کاسبان مجازی کرونا

با شیوع کرونا ویروس در کشور و جانباختگان برخی هموطنان در شهر های مختلف، بر اهمیت پیشگیری افزوده می شود، اما وسایل پزشکی پیشگیری مانند ماسک و ضدعفنونی کننده ها در داروخانه ها یافت نمی شود و مسئولان وزارت بهداشت هنوز در این باره توضیحاتی ارائه نکرده اند.

هشدار پلیس به کاسبان مجازی کرونا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری میزان: با شیوع کرونا ویروس در کشور و جانباختگان برخی هموطنان در شهر های مختلف، بر اهمیت پیشگیری افزوده می شود، اما وسایل پزشکی پیشگیری مانند ماسک و ضدعفونی کننده ها در داروخانه ها یافت نمی شود و مسئولان وزارت بهداشت هنوز در این باره توضیحاتی ارائه نکرده اند.

از همین رو، درباره ادعای فروش تجهیزات پزشکی در فضای مجازی از یک مقام انتظامی در پلیس فتا سوال کردیم.

سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا پایتخت گفت:در یک سال گذشته، بیشترین علت ورود دادستان به جرائم رایانه ای، فروش دارو بوده است. دادستان به عنوان مدعی العموم دستور رسیدگی به اینگونه جرائم و شناسایی مجرمان را صادر کرده است.

رئیس پلیس فتا پایتخت ادامه داد: فروش هرگونه دارو و تجهیزات پزشکی در بستر فضای مجازی غیر قانونی است و با عاملان برخورد می شود.

سرهنگ کاظمی در پاسخ به این سوال که اگر داروخانه هایی که مجوز فعالیت دارند در فضای مجازی دارو های خود را تبلیغ و به فروش رسانند مجرم هستند یا خیر گفت: هیچ داروخانه ای حق فروش دارو در فضای مجازی را ندارد و موارد شناسایی و بررسی می شوند.

رئیس پلیس فتا پایتخت درباره نحوه رصد فضای مجازی توسط پلیس گفت: پلیس صفحات و کانال های عمومی را روزانه رصد می کند. همچنین مردم نیز می توانند گزارشات خود را به پلیس اعلام کند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha