قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۷۸۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پاچینو روی فرش سبز رفت

نزدیک به ۴۵ سال بعد از بازی در «بعد از ظهر سگی» آل پاچینو بار دیگر با کارول کین هم بازی آن فیلم، در سریالی درباره شکار نازی ها دیده شد و روی فرش سبز نمایش آن رفت.

پاچینو روی فرش سبز رفت

: به نقل از ورایتی، آل پاچینو و کارول کین که در فیلم کلاسیک «بعدازظهر سگی» سیدنی لومت هم بازی بودند، در سریالی درباره شکار نازی ها در سال ۱۹۷۷ در نیویورک نیز با هم جلوی دوربین رفتند.

کین گفت: افتخار می کنم که دوباره با او همکاری کردم. ما قبلاً با هم در چند نمایش هم همکاری کردیم و من دریافتم که او چقدر تغییر کرده، هر دویمان تغییر کردیم و البته خیلی پیرتر شده ایم.

آل پاچینو چهارشنبه شب با دیگر بازیگران و عوامل ساخت سریال «شکارچیان» روی فرش سبز این مراسم رفت. وی با این نقش آفرینی در اولین سریال با یک نقش ثابت دیده شده است. این سریال درباره تشکیل گروهی برای پیدا کردن نازی های عالی رتبه است که تلاش دارند تا رایش چهارم را در آمریکا تشکیل دهند.

لوگان لِرمن که در این سریال با پاچینو هم بازی بوده، گفت: من از او چیز های زیادی آموختم. تجربه خوبی بود. او بسیار فروتن و سخاوتمند است و من عاشق هر لحظه این تجربه بودم. واقعا خوش شانس بودم.

آلفونسو گومز-ریخون کارگردان این سریال، گفت: وقتی پاچینو بازی می کرد، بازیگران دیگر او را روی ویدئو تماشا می کردند و مراحل کار او را می دیدند؛ زیرا او عاشق بازیگری است.

دیوید ویل که خالق سریال است نیز گفت هنوز باورش نمی شود که آل پاچینو را در این سریال داشته است. وی گفت تماشای او و کارول که درباره تجربه های گذشته با هم صحبت می کردند فوق العاده بود. وی افزود: تماشای این دو که بعد از این همه سال با هم در برابر دوربین بودند، عالی بود.

ویل در عین حال یادآور شد که مادربزرگش از بازماندگان هولوکاست بوده و گفت همیشه به نوعی با این مساله در زندگی اش روبه رو بوده است. وی افزود سعی کرده تا در این سریال تصویری از نژادپرستی و فوبیا را نشان دهد.

این سریال را جوردن پیل تهیه کرده است.

در این مراسم بخشی از سریال «شکارچیان» پیش نمایش شد. این سریال را آمازون استریم می کند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha