قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۷۶۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در رابطه با عرضه ماسک مطرح شد؛

هشدار دادستانی قم به داروخانه ها و مراکز عرضه محصولات پزشکی

قم - معاون دادستان عمومی و انقلاب قم از برخورد قاطع با سوء استفاده و سودجویی برخی از داروخانه ها و مراکز عرضه محصولات بهداشتی در خصوص عرضه ماسک خبر داد.

هشدار دادستانی قم به داروخانه ها و مراکز عرضه محصولات پزشکی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی اصغر سلطانی با اشاره به شیوع ویروس بیماری کرونا در قم، اظهار کرد: گزارش هایی مبنی بر عدم عرضه ماسک به شهروندان و سو استفاده و سودجویی تعدادی از داروخانه ها و مراکز عرضه محصولات بهداشتی واصل شده است.

وی افزود: طی دستور قضائی به دانشگاه علوم پزشکی، سازمان صنعت معدن و تجارت و معاونت غذا و داروی استان قم مقرر شد سریعاً تیمی متشکل از بازرسان سازمان های مذکور نسبت به بازرسی و نظارت شبانه روزی از داروخانه ها و مراکز عرضه محصولات بهداشتی سطح استان و کلیه انبارهای آن، اقدام کرده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف و ممانعت از عرضه ماسک، ضمن پلمب مرکز مربوطه، مراتب برای برخورد قانونی سریعاً به دادسرای عمومی و انقلاب گزارش گردد.

معاون دادستان عمومی و انقلاب قم افزود: همشهریان عزیز می توانند گزارشات خود را در این خصوص به شماره ۰۹۳۳۳۶۳۳۲۵۱ در پیام رسان ایتا ارسال کنند.

محمدرضا قدیر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در مورد کمبود ماسک در داروخانه ها گفته است: با سازمان صمت هماهنگی شده که به زودی ۴۰۰ هزار ماسک در داروخانه های قم توزیع شود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha