قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۷۲۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازیگر جوان: سینما سکوی پرش من نبوده و نیست

بازیگر فیلم «من می ترسم» گفت: من از چیزی که هستم و از کار هایی که کرده ام دفاع کرده و خدا را بابت این قضیه شکر می کنم، من یاد گرفتم که در بازیگری روی خودم متمرکز باشم، به جایزه و سیمرغ و ... فکر نکنم و همه تمرکزم را در بازیگری بگذارم که غیر این برایم چیزی وجود نداشته است.

بازیگر جوان: سینما سکوی پرش من نبوده و نیست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری میزان: بازیگر فیلم «من می ترسم» گفت: من از چیزی که هستم و از کار هایی که کرده ام دفاع کرده و خدا را بابت این قضیه شکر می کنم، من یاد گرفتم که در بازیگری روی خودم متمرکز باشم، به جایزه و سیمرغ و ... فکر نکنم و همه تمرکزم را در بازیگری بگذارم که غیر این برایم چیزی وجود نداشته است
پوریا رحیمی سام بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پیرامون ایفای نقش در فیلم سینمایی «من می ترسم» گفت: این فیلم اولین تجربه جدی من در سینما بوده و به شخصه این فیلم برایم مسیری آموزنده بود، من هم شاید دوست داشتم زودتر به بدنه اصلی سینما متصل شوم، من مثل خیلی از بازیگران دوست دارم که مردم همیشه برایم اولویت باشند که تاکنون اینگونه بوده است.

وی در همین راستا ادامه داد: همواره فکر می کنم که نباید برخی چیز ها را برای این اتفاق از دست بدهم، همواره دوست دارم در آثاری شکوهمند بازی کنم که هم قابل دفاع باشد و هم مردم آن را دوست داشته باشند.

بازیگر فیلم سینمایی «من می ترسم» پیرامون نقش خود در فیلم اذعان کرد: این نق جذابیت فراوانی برای من داشت، اینکه یک فرد شاعر مسلک و درونگرا چه اتفاقی برایش می افتد که در انتها به یک هیولا تبدیل می شود؟. به نظر من ترس موجود در فیلم ترسی نهادینه شده در هر انسان است که در کاراکتر من در فیلم هم موجود بود.

وی در همین رابطه ادامه داد: هر فرد با به دست آوردن قدرت تغییر می کند، حال باید دید این قدرت چه تغییراتی در وی به وجود می آورد، من در فیلم «من می ترسم» کار سختی نداشتم، زیرا همه چیز در فیلمنامه آمده بود و من تمام گذاره های نقش را در فیلمنامه پیدا کردم.

این بازیگر سینما درباره احتمال موفقیت آتی خود در سینما اضافه کرد: من هجده سال است که بازیگری می کنم و کماکان همان مسیری را ادامه می دهم که تاکنون در آن قدم گذاشته ام، حال که در این فیلم نقش اول بازی کردم اینطور نیست که بگویم این فیلم گامی بزرگ برای رسیدن به سینما یا سکوی پرش من است، زیرا به این واژه ها اعتقاد ندارم.

رحیمی سام خاطرنشان کرد: من از چیزی که هستم و از کار هایی که کرده ام دفاع کرده و خدا را بابت این قضیه شکر می کنم. من یاد گرفتم که در بازیگری روی خودم متمرکز باشم، به جایزه و سیمرغ و ... فکر نکنم و همه تمرکزم را در بازیگری بگذارم که غیر این برایم چیزی وجود نداشته است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha