قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۷۲۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تغییر در لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در اهواز کذب است

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان خوزستان هر گونه تغییر در لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در اهواز را تکذیب کرد.

تغییر در لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در اهواز کذب است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام جلیل  علی نژاد رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان خوزستان  بامداد امروز در اهواز، هر گونه تغییر در لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در اهواز  را تکذیب کرد.

وی با اشاره به پایبند بودن شورای ائتلاف استان خوزستان به عدم دخالت در فرآیند انتخاب لیست حوزه های انتخابیه گفت : بنابر اعلام شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اهواز ؛ کارون ؛ باوی و حمیدیه  لیست ۳ نفره شبیب جویجری ؛ سیدرضا فلاحی مقدم و سیدکریم حسینی هیچگونه تغییری نداشته است.

وی افزود : شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در هرکدام از حوزه های انتخابیه در فرآیندی مشخص که از سوی مرکز اعلام شده بود اقدام به تعیین نامزدهای مورد حمایت ائتلاف کرده اند که در این فرآیند شورای ائتلاف استان هیچگونه فشار یا دخالتی نداشته و نخواهند داشت.

رئیس شورای ائتلاف استان خوزستان عنوان کرد : باتوجه به برخی مباحث مطرح شده از سوی دلسوزان بررسی هایی در شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی صورت گرفته است لکن تاکنون تغییری در لیست اعلام شده از سوی شورای ائتلاف حوزه انتخابیه اهواز ؛ کارون ؛ باوی و حمیدیه انجام نشده است .

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha