قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۷۱۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اتفاقات عجیب در هفته های پایانی لیگ دسته اول فوتسال

با نزدیک شدن به هفته های پایانی لیگ دسته اول فوتسال شاهد رخ دادن اتفاقات عجیبی هستیم که سلامت بازی ها را تحت الشعاع قرار داده است.

اتفاقات عجیب در هفته های پایانی لیگ دسته اول فوتسال

لیگ دسته اول فوتسال با توجه به حضور چند مربی مطرح و لیگ برتری و سرمایه گذاری ویژه ای که از سوی تیم های خصوصی و صنعتی در آن شده این فصل از جذابیت بالایی برخوردار است و همین عامل باعث شده تا با نزدیک شدن به هفته پایانی و مشخص شدن چهره چهار تیم حاضر در پلی آف آبستن اتفاقات حاشیه ای باشد.

در گروه اول این رقابت ها در حالی که در فاصله دو هفته مانده به پایان بازی ها، هنوز تکلیف قطعی تیم های سقوط کننده مشخص نشده با توجه به قطعی شدن سقوط تیم های شهرداری قزوین و پارسیان شهر قدس این دو تیم از سازمان لیگ خواسته اند که در بازی هفته بیست و دوم خود که در بیرون از خانه است به میدان نروند.

عدم حضور این تیم ها در مقابل حریفان خود گرچه در این هفته تاثیر مستقیمی در تیم های صعودکننده به پلی آف ندارد اما در صعود به عنوان تیم اول و دوم و در نهایت سرنوشت تیم ها تاثیر گذار خواهد بود و این قضیه بیش از همه به سود تیم فولاد سیرجان صدرنشین کنونی این گروه خواهد شد که شهرداری قزوین مقابل این تیم بازی نخواهد کرد.

در صورتی که این بازی برگزار می شد حتی احتمال اینکه تیم فولاد به پلی آف هم نرسد وجود داشت اما با اتفاق کنونی صعود این تیم به مرحله بعد قطعی شده است. از سوی دیگر معلوم نیست این دو تیم در بازی آخر خود هم شرکت کنند که به طور کامل معادلات صعود گروه اول را به هم می زند.

در گروه دوم هم اتفاق عجیبی رخ داده است. در حالی که قرار بود تیم های گهر زمین سیرجان و شهرداری قرچک پنجشنبه گذشته در سالن گل گهر سیرجان با هم روبرو شوند به دلیل تداخل با بازی والیبال قرچکی ها پس از حدود یک ساعت و نیم انتظار در سالن راهی فرودگاه شده و به تهران برگشتند و حاضر نشدند بیش از این در سالن بمانند تا وضعیت نتیجه این بازی مبهم مانده و کمیته انضباطی درباره آن تصمیم گیری کند.

این در حالی است که تیم شهرداری قرچک در کورس صعود به پلی آف با تیم هایی مثل کراپ الوند، فودکا تهران، سفیر گفتمان تهران و آرنوش کاشان قرار دارد که در این راستا مدیران دو تیم کراپ و فودکا که بیشترین شانس را همراه با شهرداری قرچک برای حضور در پلی آف دارند اعلام کرده اند تا مشخص نشدن وضعیت این بازی حاضر به حضور در بازی های باقیمانده خود نیستند.

این اتفاقات در هر دو گروه لیگ دسته اول حساسیت ها و تنش ها را بالا برده وبه نظر می رسد سازمان لیگ و کمیته انضباطی باید با دقت و سرعت بیشتری وضعیت هفته های پایانی را روشن کرده و آن ها را به خوبی رصد کنند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha