قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۷۱۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کلانی: پرسپولیس نتیجه ناجور مقابل الدحیل را جبران می کند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس می تواند در بازی با شارجه، شکست مقابل الدحیل را جبران کند.

کلانی: پرسپولیس نتیجه ناجور مقابل الدحیل را جبران می کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسین کلانی در گفت وگو با ، در مورد دیدار سه شنبه پرسپولیس مقابل شارجه امارات در لیگ قهرمانان آسیا گفت: من کارشناس فنی فوتبال نیستم و اگر فردی بخواهد به طور دقیق در مورد پرسپولیس اظهارنظر کند باید در کنار تیم حضور داشته باشد و شرایط تمرینات بازیکنان را از نزدیک دنبال کند. در حال حاضر من هم مثل بقیه مردم از تلویزیون مسابقات پرسپولیس را دنبال می کنم و اظهارنظر دقیق و فنی نمی توانم داشته باشم.

وی افزود: البته در پرسپولیس شاهد یک همبستگی خوب در باشگاه هستیم تمام ارکان باشگاه از هیأت مدیره و مدیرعامل گرفته تا سرمربی و  بازیکنان به وجود آمده است. این همبستگی می تواند به پرسپولیس خیلی کمک کند.

کلانی با اشاره به باخت مقابل الدحیل گفت: در آن مسابقه داور یک اشتباه مرتکب شد که سبب به ثمر رسیدن گل اول الدحیل شد. اگر آن گل با اشتباه داور به ثمر نمی رسید نتیجه متفاوتی رقم می خورد. در نیمه دوم همه دیدند که پرسپولیس چقدر خوب و مسلط بازی کرد. با این حال پرسپولیس اکنون آمادگی دارد تا نتیجه ناجور در بازی قبل را مقابل شارجه امارات جبران کند و موجب خشوحالی هواداران شود.

وی در مورد اینکه بازیکنان در بازی قبل  بازی را رها کردند و دنبال داور دویدند، اظهار داشت: قطعاً نباید چنین رفتاری انجام شود. در جام ملت های آسیا هم در بازی با ژاپن بازیکنان ما همین اشتباه را مرتکب شدند و دنبال داور بودند تا از او خطا بگیرند که حریف گلزنی کردند. قطعاً کادر فنی در مورد این مسئله توصیه های لازم را به بازیکنان می کند.

وی در مورد اینکه گل محمدی می تواند با پرسپولیس در آسیا موفق شود، اظهار داشت: قطعاً همین طور است. او یکی از مربیان جوان و خوب ایرانی است. خوشبختانه تمام کادر فنی و کادر مدیریتی باشگاه هم پرسپولیس هستند و همبستگی مناسبی در باشگاه انجام شده است. انصاری فرد با درایت باشگاه را مدیریت می کند و امیدوارم نتیجه مثبتی رقم برخورد

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha