قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۷۱۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پتروشیمی هگمتانه تا بهار سال آینده افتتاح می شود/ تأمین آب پروژه از پساب فاضلاب

فرماندار شهرستان همدان با بیان اینکه در حال حاضر از محل پساب آب فاضلاب شهر همدان آب منطقه اقتصادی جهان آباد، نیروگاه شهیدمفتح و پتروشیمی هگمتانه تأمین می شود گفت: پتروشیمی هگمتانه تا بهار سال آینده افتتاح می شود.

پتروشیمی هگمتانه تا بهار سال آینده افتتاح می شود/ تأمین آب پروژه از پساب فاضلاب

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسین افشاری امروز در گفت وگو با در همدان با اشاره به مقابله با حذف پارکینگ در شهر همدان اظهار کرد: در سال های گذشته مجوز برای احداث برج های بدون پیش بینی فضای پارکینگ اعطا می شد که مدتی است با این موضوع سرسختانه مقابله می شود.

وی افزود: یکی از ضرورت های مهم برای کلانشهر همدان که بار خدمات رسانی چندین شهر را بر دوش دارد علاوه بر حوزه کسب و کار، مدارس و دانشگاه ها که به چهار شهر اقماری خدمات می دهد، گسترش فضای سبز و حفظ باغات است.

فرماندار شهرستان همدان از مقابله جدی با تغییر کاربری فضای سبز و باغات خبر داد و افزود: خوشبختانه در شهرداری اعتبار خوبی برای ایجاد پارک در نظر گرفته شده است.

وی گفت: البته امسال نیز پارک های خوبی در شهر همدان افتتاح شده که در نهایت با جدیت به دنبال افزایش سرانه فضای سبز شهر هستیم.

افشاری در خصوص آخرین وضعیت کشت سبزیجات با آب فاضلاب در سطح شهرستان گفت: با اقداماتی که انجام شده عملاً دیگر موضوعی به نام آبیاری با فاضلاب وجود ندارد.

وی با بیان اینکه پیش از این ۱۹ هکتار از اراضی کشت سبزیجات با آب فاضلاب آبیاری می شد که برخورد لازم با آنها صورت گرفت اظهار کرد: برای این اراضی به منظور آبیاری اصولی محصولات چاه عمیق احداث شده است.

فرماندار شهرستان همدان تأکید کرد: در حال حاضر از محل پساب آب فاضلاب شهر همدان آب منطقه اقتصادی جهان آباد، نیروگاه شهیدمفتح و پتروشیمی هگمتانه تأمین می شود ضمن اینکه تمام کریدور های فاضلاب بسته شده است.

وی در پایان سخنانش از بهره برداری پتروشیمی هگمتانه با حضور یک مقام عالی رتبه کشوری تا بهار سال آینده خبر داد.

انتهای پیام/89033/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha