قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۷۱۱۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نتانیاهو: به جز دو سه کشور با بقیه کشورهای عرب و مسلمان روابط عمیقی داریم

نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که تل آویو به جز دو یا سه کشور با بقیه کشورهای عرب و مسلمان جهان روابط عمیقی برقرار کرده است.

نتانیاهو: به جز دو سه کشور با بقیه کشورهای عرب و مسلمان روابط عمیقی داریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی خود در روز یک شنبه در جمع رهبران یهودی در بیت المقدس به توسعه روابط این رژیم با کشورهای عربی و مسلمان اشاره کرد.

براساس گزارش پایگاه خبری اسرائیل نشنال نیوز، وی گفت: «من در حال توسعه ارتباطات با کشورهای عربی و کشورهای مسلمان هستم و می توانم به شما بگویم که کشورهای معدودی هستند، یک یا دو یا سه کشور عرب و مسلمان که ما روابط عمیقی با آنها نداریم.» 

نتانیاهو افزود: «طی یک سال گذشته من و همسرم در ملاقاتهای زیادی شرکت کردیم، یک دیدار علنی با عمان و دو هفته پیش نیز ما یک دیدار علنی با رئیس جمهور سودان داشتیم.»

وی اضافه کرد، «سودان یک کشور عرب یا بهتر است بگوییم کشور مسلمان است که عربی صحبت می کند و میزبان کنفرانس خارطوم بود. در خارطوم همه به اسرائیل نه می گفتند. اسرائیل را به رسمیت نمی شناختند، اما اکنون ما در حال بحث برای عادی سازی سریع هستیم.» 

وی همچنین اشاره کرد که «روز گذشته برای نخستین بار یک هواپیمای اسرائیلی از حریم هوایی سودان عبور کرد و در حال حاضر به سرعت در حال عادی سازی روابط با سودان هستیم.»

نتانیاهو در بخش دیگری از سخنانش با وجود آنکه این رژیم دارای ده ها کلاهک هسته ای است و عضو پیمان منع گسترش تسلیحات هسته ای نیز نیست با اتهام زنی علیه ایران گفت: «هرگز به هیچ وجه به ایران اجازه دستیابی به سلاح هسته ای نخواهیم داد.»

انتهای پیام/م

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha