قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۶۹۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هیاتی با نظارت WHO شیوع کروناویروس را بررسی می کند

هیاتی با نظارت سازمان جهانی بهداشت (WHO) به چین اعزام می شود تا تحقیقات در مورد شیوع کروناویروس جدید را آغاز کند.

هیاتی با نظارت WHO شیوع کروناویروس را بررسی می کند

در هفته جاری هیاتی از کارشناسان با نظارت سازمان جهانی بهداشت کار خود را در مورد شیوع کروناویروس در چین آغاز می کنند و بر این موضوع تمرکز خواهند داشت که چگونه کروناویروس جدید عامل بیماری کووید-۱۹ گسترش پیدا کرده و شدت بیماری به چه صورت است.

این تیم کارشناسی متشکل از ۱۲ عضو بین المللی و ۱۲ همتای چینی است که به دنبال دستیابی به جزئیات بیشتری درباره چگونگی، زمان و مکان آلوده شدن بیش از ۱۷۰۰ کادر درمانی چین به کروناویروس جدید هستند.

«تدروس آدهانوم قبریسوس» دبیرکل سازمان جهانی بهداشت در این باره گفت: هدف از این ماموریت مشترک، آگاهی یافتن از گام های بعدی در واکنش به بیماری کووید-۱۹ (نام برگزیده از سوی کارشناسان این سازمان برای عفونت حاصل از کروناویروس جدید) و آماده سازیِ چین و جهان در برابر این بیماریست. همچنین لازم است به درک درست از نحوه انتقال این ویروس، شدت بیماری و تاثیر اقدامات واکنشی مداوم، توجه ویژه ای شود.

به گزارش خبرگزاری رویترز، دکتر «مایک راین»، مدیر اجرایی برنامه های اضطراری این سازمان نیز اظهار کرد که تصور می شود در میان این تیم تحقیقاتی، مسئولانی از حوزه سلامت در آمریکا نیز حضور داشته باشند هرچند جزئیات بیشتری در این خصوص ارائه نشده است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha