قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۶۸۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وضعیت آب و هوای استان ها در ۲۶ بهمن

طبق اعلام سازمان هواشناسی امروز (شنبه) در شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان وزش باد و کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.

وضعیت آب و هوای استان ها در ۲۶ بهمن

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باشگاه خبرنگاران: شنبه در شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان بارش پراکنده، وزش باد و کاهش محسوس دما پیش بینی می شود. همچنین در خراسان جنوبی، سیستان وبلوچستان، هرمزگان و شرق کرمان وزش باد شدیدگاهی گرد و خاک پیش بینی می شود.

یکشنبه به تدریج سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور شده و در دامنه های زاگرس مرکزی واقع در غرب و شمال غرب کشور بارش برف و در ارتفاعات البرز و دامنه های زاگرس مرکزی در جنوب غرب بارش پراکنده رخ می دهد. همچنین در اواخر وقت با شمالی شدن جریان ها برروی غرب دریای خزر بارش باران، وزش باد و کاهش نسبی دما در گیلان و اردبیل آغاز می شود.

دوشنبه این سامانه علاوه بر مناطق مذکور در دامنه های زاگرس مرکزی واقع در جنوب غرب، دامنه های جنوبی البرز، مرکز و شمال شرق فعال بوده و بارش باران کل سواحل شمالی را در بر می گیرد این سامانه در اواخر وقت از شمال شرق کشور خارج خواهد شد. بارش برف در جنوب آذربایجان غربی، غرب کردستان، شمال کرمانشاه و جنوب لرستان شدت خواهد داشت.

شه شنبه در نوار شمالی و شمال غرب کشور و در دامنه های زاگرس مرکزی واقع در جنوب غرب بارش پراکنده ووزش باد پیش بینی می شود.

چهارشنبه در نیمه شرقی کشور جو آرام خواهد بود به تدریج با ورود سامانه بارشی از جنوب غرب کشور بارش در استان های واقع در جنوب غرب، غرب شروع شده و بعداز ظهر شمال غرب و دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های قزوین، البرز و تهران را فرا خواهد گرفت.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha