قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۶۸۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کرمانی مقدم: پرسپولیس از سد الشارجه می گذرد/ مقابل الدحیل نبود سیدجلال حس می شد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این تیم توانایی شکست دادن الشارجه را دارد.

کرمانی مقدم: پرسپولیس از سد الشارجه می گذرد/ مقابل الدحیل نبود سیدجلال حس می شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مرتضی کرمانی مقدم ، درخصوص شکست پرسپولیس در اولین دیدار لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: خیلی از این شکست ناراحتیم. می شد در گام اول امتیاز بگیریم. در پانزده دقیقه اول پرسپولیس توپ و میدان را به حریفش داده بود ولی بعد ازگل دوم دیگر بازی در دست ما بود و مالکیت توپ را داشتیم.

او درباره نیمکت نشینی سید جلال حسینی گفت: به هر حال بازی ها فشرده است اما نبود سید جلال در بازی حس می شد. یحیی هم تلاش خودش را کرد و بازی قابل قبولی انجام دادیم. البته در این بازی می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره دیدار بعدی پرسپولیس بیان کرد: بازی بعدی بهتر می شویم. وضعیت این گونه نمی ماند و مطمئن باشید تیم مان نتیجه مطلوبی خواهد گرفت. یحیی گل محمدی تلاشش را خواهد کرد تا پرسپولیس موفق شود.

وی در خصوص مهاجمان پرسپولیس گفت: اوساگونا مهاجم سرزن و خوبی است. علیپور سرعتی و استوکس باتجربه و تکنیکی است. به نظرم استوکس در بازی های بعدی بیشتر بازی خواهد کرد و مهاجم مناسب خط حمله پرسپولیس است.

کرمانی مقدم در پایان خاطرنشان کرد: همه تیم های عربی متمول هستند اما من فکر می کنم مقابل الشارجه برنده می شویم و در پایان مرحله گروهی صعود خواهیم کرد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha