قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۶۳۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

غافل گیری شهروندان خلخالی و اوج بارش بی سابقه برف در سه دهه گذشته

بارش برف سنگین در خلخال موجب بروز مشکلات بسیاری برای شهروندان خلخالی شد.

غافل  گیری شهروندان خلخالی و اوج بارش بی سابقه برف در سه دهه گذشته

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، بارش برف سنگین که از روز ۲۱ بهمن ماه در خلخال آغاز شده امروز ادامه داشته و به بیشترین حجم خود رسید و بیش از یک ونیم متر برف در شهر خلخال بر زمین نشست.

اهالی شهر خلخال امروز در تمامی خیابان ها و کوچه های خلخال پارو به دست شدند و راه تردد خود را تا کوچه ها وخیابان ها باز کردند.

 

با حضور نیروهای خدمات شهری شهرداری خلخال از صبح امروز فقط خیابان های اصلی و مراکز خدمات رسانی عمومی با حضور نیروهای شهرداری پاک سازی و به غیر از خیابان های اصلی شهر خلخال هیچ کوچه و معابری قابل تردد نبود.

در مناطق مختلف شهر خلخال ارتفاع برف از یک تا سه متر متفاوت بوده و در اطراف دانشگاه و خروجی به خوجین و مناطقی از منطقه قاضیلر و خیابان های سی متری و بلوار مصطفی خمینی(ره) ارتفاع برف موجب زمین گیر شدن کلیه خودروها در شهر خلخال شده بود.

 

در حال حاضر مراکز خدمات رسانی عمومی از جمله بیمارستان خلخال، مرکز فوریت های پزشکی خلخال و جایگاه های سوخت و نانوایی ها در آماده باش هستند.

یکی از شهروندان خلخالی اردبیل در خلخال اظهار داشت: در سه دهه گذشته چنین برفی در خلخال نباریده بود و این برف هر چند سختی هایی به همراه دارد ولی برکت و رحمت خداوند به مردم این منطقه است.

همچنین بارش برف سنگین کشاورزان را در شهرستان خلخال به داشتن محصولی خوب در بهار و تابستان نوید داد و کشاورزان نیز از این امر خوشحال و شادمان بودند که سالی پرآب خواهند داشت.

 

گزارش: سیدمصطفی مرادخانی

انتهای پیام/3463/131

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha