قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۶۲۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تخریب ساختمان ۳ طبقه به دنبال حریق گسترده +تصاویر

سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی گسترده در یک ساختمان سه طبقه و تخریب بخش زیادی از این ساختمان خبر داد.

تخریب ساختمان ۳ طبقه به دنبال حریق گسترده +تصاویر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش سوزی گسترده در یک کارگاه تولیدی مبل در محله مرتضی گرد، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۲:۵۰ بامداد آتش سوزی گسترده مبل در محله مرتضی گرد، خیابان ولیعصر ۳۵ به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش نشانان سه ایستگاه آتش نشانی به همراه سه دستگاه تانکر آب و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل آتش سوزی خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانی تهران بود و آتش نشانان تهرانی به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه اعزام شده بودند، گفت: محل حادثه توسط بخشداری و دهیاری مربوطه مدیریت می شد.

وی خاطرنشان کرد: محل حادثه ساختمانی سه طبقه بود که هر طبقه آن حدود ۷۰۰ متر وسعت داشت و به عنوان کارگاه تولیدی مبل و لوازم نگهداری مبل از آن استفاده می شد.

ملکی تصریح کرد: حجم زیادی لوازم در هر سه طبقه قرار گرفته و هنگام حضور آتش نشانان تمام طبقات کاملاً دچار حریق شده و شعله ور بود.

سخنگوی آتش نشانی تهران ادامه داد: شدت حرارت و آتش به حدی بود که در همان لحظات اولیه حضور آتش نشانان، بخش زیادی از این ساختمان (دوطبقه) تخریب شد، اما خوشبختانه کسی داخل ساختمان حضور نداشت.

وی با بیان اینکه سرما و بارش برف کار را برای آتش نشانان سخت کرده بود، بیان کرد: با این وجود آتش نشانان به عملیات ادامه داده و کار اطفای حریق را انجام دادند.

ملکی متذکر شد: این حادثه خسارات مالی زیادی برجای گذاشت و به دلیل عدم وجود ساختمان در مجاورت محل حادثه، آتش به ساختمان های دیگر نیز سرایت نکرد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha