قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۷۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

قرنطینه ۲ هفته ای دانشجویان مقیم چین/نگران اجتماع شهرآورد هستیم

تهران- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینکه دانشجویان مقیم چین۲هفته قرنطینه می شوند گفت: یکی از نگرانی ها آموزش همگانی و اقدامات کنترلی مخصوصا برای اجتماع شهرآورد است.

قرنطینه ۲ هفته ای دانشجویان مقیم چین/نگران اجتماع شهرآورد هستیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد تقی زاده عصر جمعه در حاشیه جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری، هماهنگی، فرماندهی و پاسخ به بحران استان تهران که در خصوص ضرورت اقدامات و قرنطینه مسافران چین به تهران و ایجاد قرارگاه زیست پدافند غیرعامل برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تمهیدات ویژه جهت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین برای جلوگیری از ابتلاء به ویروس کرونا اظهار داشت: اقدامات ویژه برای این افراد به محض ورود در فرودگاه امام خمینی (ره) انجام خواهد شد.

تقی زاده از قرنطینه ۲ هفته ای دانشجویان مقیم چین وارد شده به ایران خبر داد و گفت: شهرداری برای جابه جایی این افراد تمهیداتی را پیش بینی کرده است و برای پیشگیری و اگاهی مردم نیز بیلبوردهایی توسط وزارت بهداشت تدارک دیده شده است و در صورت شیوع بیماری در استان تهران فضاها و مکان های قرنطینه توسط مدیریت بحران استان هماهنگ شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران بیان داشت: یکی از نگرانی ها آموزش همگانی برای اجتماعات با نفرات بالا است مخصوصاً برای شهرآورد ۱۷ بهمن که باید اقدامات کنترلی در این زمینه صورت بگیرد.


 
منبع مهر
ثبت نظرات
captcha