قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۷۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرعامل آمازون در 15 دقیقه 13.5 میلیارد دلار به ثروت خود اضافه کرد

ثروت جف بزوس مدیرعامل آمازون همواره یکی از موارد مورد توجه رسانه ها است. ثروتی که این روزها رکورد افزایش را شکسته است. درواقع ثروت مدیرعامل آمازون ، جف بزوس ، در 15 دقیقه 5/13 میلیارد دلار افزایش یافت.

مدیرعامل آمازون در 15 دقیقه 13.5 میلیارد دلار به ثروت خود اضافه کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ثروت جف بزوس مدیرعامل آمازون همواره یکی از موارد مورد توجه رسانه ها است. ثروتی که این روزها رکورد افزایش را شکسته است. درواقع ثروت مدیرعامل آمازون ، جف بزوس ، در 15 دقیقه 5/13 میلیارد دلار افزایش یافت.

رشد سهام بزوس پس از آن رخ داد که قیمت سهام آمازون  طی معاملات روز پنجشنبه در نیویورک 12٪ افزایش یافت و به 12000 دلار رسید.

بخش عمده ای از ثروت 116 میلیارد دلاری بزوس از سهام آمازون وی حاصل می شود و سرمایه گذاری هایی مانند "بلو اوریجین" و روزنامه واشنگتن پست شامل سوددهی قابل توجهی است. افزایش ارزش سهام پس از یک سه ماهه درخشان برای آمازون رخ داد ، زیرا درآمدهای 87 میلیارد دلاری آمازون در ایالات متحده برای سه ماهه چهارم سال 2019 را نشان داد.

جف بزوس ممکن است تنها میلیاردر فوق العاده ثروتمند باشد که نتوانست در سال 2019 موفق باشد، اما  به نظر می رسد او در سال 2020 این کار را انجام می دهد. معاملات سهام آمازون با حدود 12٪ به 121 دلار افزایش یافت و به 2.100 دلار رسید.ارزش سهام وی باعث می شود ارزش خالص ثروت فعلی وی در حدود 129 میلیارد دلار آمریکا باشد و او را بالاتر از بنیانگذار مایکروسافت بیل گیتس قرار دهد. این دو طی یک سال گذشته ثروتمندترین افراد جهان بودند.

بزوس همواره نشان داده که برای سرمایه گذاری های جنجالی آماده است. برای مثال او در پروژه های فضایی و مطبوعاتی سرمایه گذاری کرده است.  

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha