قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۷۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس اورژانس کشور: بیماری کرونا را نمی توان از مردم پنهان کرد

رئیس اورژانس کشور با بیان اینکه بیماری کرونا چیزی نیست که بتوان از مردم پنهان کرد گفت: تاکنون هیچ موردی از ابتلای ایرانیان به این بیماری در کشور گزارش نشده است و برخی خبرها در این زمینه صحت ندارد.

رئیس اورژانس کشور: بیماری کرونا را نمی توان از مردم پنهان کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پیرحسین کولیوند روز جمعه در حاشیه نشست کارگروه ویژه بیماری کرونای استان تهران در جمع خبرنگاران افزود: اورزانس هرم موردی از ابتلا به این بیماری را با شفافیت کامل به اطلاع همه مردم می رساند.

وی یادآورشد: اکنون اورژانس همه امکانات برای خدمت رسانی را از نظر منابع فیزیکی و نیروی انسانی در اختیار دارد.

کولیوند اظهار داشت: بنا به دستور و برنامه دولت قرار شده دانشجویان ایرانی مقیم چین برگردانده شوند و همه کارهای لازم برای حفظ سلامتی آنان پیش بینی شود.

رئیس اورژانس کشور گفت: تاکنون هیچ کدام از دانشجویان ایرانی مقیم چین به بیماری کرونا مبتلا نشده اند اما این اقدامات برای پیشگیری است.

وی خاطرنشان کرد: مردم نیز برای پیشگیری از ابتلا به آن و در اقدامات احتیاطی حتما از ماسک استفاده و از تماس با افراد بیمار خودداری کنند.

کولیوند ادامه داد: اکنون همه مسافران ورودی در مبادی ورودی زمینی, هوایی و دریایی کشور توسط تیم های کنترل بهداشت کنترل می شوند.

ویروس کرونا که به ویروس ووهان شهرت یافته و مشابه ذات الریه است، باعث تب شدید و تنگی نفس می شود و تاکنون نزدیک به ۶۰۰ نفر را مبتلا کرده و ۱۷ نفر را به کام مرگ کشانده و در برخی کشورهای دیگر هم موجب ابتلای چندین نفر شده است.
این ویروس هم اکنون علاوه بر ۳۰ استان و منطقه در چین به ۱۲ کشور دیگر از جمله آمریکا، استرالیا، تایلند، کره جنوبی، ژاپن، کانادا و فرانسه هم سرایت کرده است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha