قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۷۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ده ها هزار فلسطینی نماز جمعه را در مسجد الاقصی بجا آورند

جهان آسیای غربیتهران ده ها هزار فلسطینی در نخستین جمعه پس از رونمایی طرح موسوم به معامله قرن و باوجود محدودیت های رژیم صهیونیستی بر شهر قدس، امروز نماز جمعه را در مسجد الاقصی اقامه…

ده ها هزار فلسطینی نماز جمعه را در مسجد الاقصی بجا آورند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، اداره اوقاف اسلامی قدس اعلام کرد که نمازگزاران فلسطینی با وجود اعمال تدابیر امنیتی رژیم اشغالگر در ورودی های مسجد الاقصی و تفتیش جوانان و بررسی دقیق کارت شناسایی آنان، نماز را در صحن مسجد به جای آوردند.

نظامیان صهیونیست بامداد امروز با یورش به مسجد الاقصی حدود ۱۰ نمازگزار را با گلوله های پلاستیکی زخمی و سه تن را دستگیر کردند.

 سرزمین های اشغالی از روز سه شنبه در پی رونمایی طرح موسوم به معامله قرن از سوی دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا، شاهد اعتراض های گسترده و درگیری نظامیان صهیونیست با فلسطینی هاست.

«دونالد ترامپ» روز سه شنبه همراه با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کاخ سفید حاضر شد و طرح سازش خود موسوم به معامله قرن را اعلام کرد.

وی اعلام کرد که شهر قدس پایتخت یکپارچه رژیم صهیونیستی باقی می ماند.

طرح معامله قرن خواستار چشم پوشی پناهندگان فلسطینی ساکن کشورهای عربی به ویژه لبنان از حق بازگشت به سرزمین خود است؛ طرحی که بر خلاف مفاد قطعنامه ۱۹۴ شورای امنیت سازمان ملل است .

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha