قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۷۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تلفن هوشمند تاشو هواوی با شش دوربین و قلم در راه است

شرکت هواوی گوشی هوشمند تاشو میت ایکس را طی سال گذشته در ماه فوریه و بعد از آن در ماه سپتامبر معرفی کرد ، این شرکت حق ثبت اختراعی را برای تلفن هوشمند جدید تاشو با پشتیبانی از قلم ثبت کرد.

تلفن هوشمند تاشو هواوی با شش دوربین و قلم در راه است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شرکت هواوی گوشی هوشمند تاشو میت ایکس را طی سال گذشته در ماه فوریه و بعد از آن در ماه سپتامبر معرفی کرد ، این شرکت حق ثبت اختراعی را برای تلفن هوشمند جدید تاشو با پشتیبانی از قلم ثبت کرد.

اکنون یک حق ثبت اختراع دیگر منتشر شده که توسط این سازنده تلفن چینی با  همکاریEUIPO (دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا) تهیه شده است  و یکی دیگر از گوشی های هوشمند تاشو این شرکت را نشان می دهد که می تواند میت ایکس 2 باشد.

ثبت اختراع  جدید یک سیستم عامل شبیه به نسل اول میت ایکس را توصیف می کند ، اما تفاوت هایی وجود دارد. در حالی که میت ایکس به سمت خارج می چرخد تلفن جدید ​​به سمت داخل می چرخد. علاوه بر این ، میت ایکس با چهار دوربین همراه بود ، اما این گوشی جدید در مجموع شش دوربین خواهد داشت. دو در جلو که در نوار کناری عمودی قرار دارد و چهار دوربین در بخش عقب.

تلفن هوشمند تاشو هواوی با شش دوربین و قلم در راه است

نوار کناری صفحه نمایش ثانویه را پشتیبانی می کند و قلم را در خود جای می دهد که از نظر ظاهری متفاوت از آن چیزی است که در سپتامبر گذشته دیدیم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha