قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۶۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شکایت انجمن پزشکان عمومی ایران از عامل هاریسون سوزی

رییس انجمن پزشکان عمومی ایران از پیگیری حقوقی و شکایت این انجمن از عامل کتاب سوزی اخیر خبر داد.

شکایت انجمن پزشکان عمومی ایران از عامل هاریسون سوزی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دکتر عباس کامیابی با اعلام این مطلب به گفت: بدبین کردن مردم به دانش پزشکی، حتی اگر فقط روی یک نفر تاثیر داشته و او را از پیگیری درمان باز دارد، تهدید علیه سلامت جامعه به شمار می رود و مستوجب برخورد قانونی است.

وی تاکید کرد: موضع گیری های انجام شده به دلیل اصرار این فرد بر اشتباهات خود، راه به جایی نخواهد برد و شهرت وی را نیز بیشتر خواهد کرد. بنابراین باید به صورت جدی و عملی با مقوله دانش سوزی برخورد شود.

کامیابی با بیان این که غربی و استعماری دانستن طب نوین، دروغ و توهمی بیش نیست، توضیح داد: دانش طب مولود جهان غرب نیست، بلکه یک میراث ارزشمند جهانی است که از حکیمان باستان در یونان و روم و ایران و هند و چین تا دانشمندان امروزی شاغل در پیشرفته ترین مراکز علمی سراسر جهان، هر یک در بنیان گذاری آن نقش داشته اند.

وی افزود: چشم پوشی از این گنجینه پربار و پربها، کاری غیرعقلانی است که در هیچ یک از علوم دیگر اتفاق نمی افتد و هم اکنون همه ما در سراسر جهان از آخرین و به روزترین دستاوردهای بشری در هر زمینه بهره می بریم.

رییس انجمن پزشکان عمومی ایران ضمن تشکر از واکنش های به موقع عالمان دینی و سایر مسوولین، با تاکید بر این که بسیاری از مراجع تقلید بارها اعلام کرده اند چیزی به عنوان «طب اسلامی» نداریم، گفت: وقتی بزرگان دین، طب اسلامی را عنوانی ساختگی می دانند، پافشاری بر این اعمال جاهلانه قطعا عملی مجرمانه است و از دستگاه قضایی توقع داریم با رسیدگی سریع، عادلانه و قاطع به این پرونده، نشان دهد سلامت مردم در اولویت های آن قرار دارد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha