قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۶۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

صبحانه خبری / اول صبح این خبر ها را از دست ندهید / عامل ویروس چینی کرونا مشخص شد / آخرین وضعیت پیگیری حادثه تشییع پیکر سردار سلیمانی در کرمان / صالحی تحریم شد

صبحانه خبری / اول صبح این خبر ها را از دست ندهید / عامل ویروس چینی کرونا مشخص شد / آخرین وضعیت پیگیری حادثه تشییع پیکر سردار سلیمانی در کرمان / صالحی تحریم شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید.

آمریکا «علی اکبر صالحی» را تحریم کرد
وزارت خزانه داری آمریکا امروز پنجشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد «علی اکبر صالحی»، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران را در فهرست تحریم های موسوم به SDN (فهرست ویژه اشخاص و نهادهای مشخص شده) قرار داده است.

«تمهید تجاری انسان دوستانه سوئیس» برای مقابله با تحریم های آمریکا راه اندازی شد
«تمهید تجاری انسان دوستانه سوئیس» در اولین اقدام برای انتقال محموله دارویی به ایران به ارزش ۲.۳ میلیون یورو در حال اجرایی شدن است.

تلاش برای خارج کردن دانشجویان و شهروندان ایرانی از شهر «ووهان» چین
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با اشاره به وضعیت دانشجویان و ایرانیان مقیم شهر «ووهان»چین (کانون انتشار ویروس کرونا ) گفت: اولین هدف، خارج کردن دانشجویان و هموطنان مقیم از این شهر بوده که راه کارهای مختلف زمینی و سپس هوایی پیگیری شده لیکن عملیاتی شدن آن مستلزم موافقت دولت چین بر اساس مقررات بهداشتی و بین المللی برای پیشگیری از انتشار این ویروس در سایر کشورها است.

«خفاش» منشا ویروس کرونا اعلام شد
موسسه ویروس شناسی ووهان کانون شیوع ویروس جدید کرونا به دنبال تجزیه و تحلیل ها های این ویروس اعلام کرد ترتیب ژن این ویروس ۹۶ درصد همانند ویروس خفاش است.

شجریان از بیمارستان مرخص شد
محمدرضا شجریان پس از اینکه از دوشنبه شب در بیمارستان بستری شده بود، صبح امروز (پنجشنبه _۱۰ بهمن ماه) به منزل منتقل شد.

کودکان به کرونا مبتلا نمی شوند
یافته های جدید دانشنمدان نشان می دهد قربانیان کرونا تعداد محدود تری نسبت به بیماری های مشابه ویروسی دارند. کرونا تا به حال هیچ کودکی(تا 8 سال) را مبتلا نکرده است و کوچکترین فرد دچار به این بیماری 14 سال دارد. این بیماری مکانیزم نزدیکی به بیماری ابولا نشان می دهد و تا به حال راهی برای درمان قطعی آن معرفی نشده است. دانشمندان می گویند اگر بیماری حاد نداشته باشید ابتلا به این ویروس کشنده نیست.

حادثه تشییع پیکر سردار سلیمانی در حال بررسی است
استاندار کرمان گفت: از سوی وزارت کشور بررسی های لازم درباره موضوع حادثه تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان در دست انجام است و در این راستا نیز حتی وزیر اطلاعات برای بررسی بیشتر این موضوع در استان حضور یافتند و هر زمان گزارش این حادثه آماده شود حتما به اطلاع عموم مردم خواهیم رساند، همچنین پیگیری های لازم برای قرار گرفتن نام این جان باختگان در لیست شهدا را به صورت جدی دنبال می کنیم.

 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha