قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۶۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شکست در مقابل شهرداری گنبدکاووس، سوغات خاتم اردکان از والیبال این شهر

تیم شهرداری گنبدکاووس، عصر پنج شنبه دهم بهمن در بازی مقابل خاتم اردکان در هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال، به پیروزی در خانه خود دست یافت.

شکست در مقابل شهرداری گنبدکاووس، سوغات خاتم اردکان از والیبال این شهر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در این دیدار که با حضور پرشور هواداران گنبدی و در سالن المپیک این شهر برگزار شد، دو تیم در اولین ست بازی، به رغابتی تنگاتنگ پرداختند که در امتیازات آخر تیم شهرداری گنبد توانست از حریف خود پیشی بگیرد و با امتیاز ۲۵ به ۲۳ امتیاز این ست را از آن خود کند.

در ست دوم اگر چه تیم خاتم اردکان شروع خوبی را به نمایش گذاشت و تا نیمه های بازی سوار بر مسابقه بود، اما شهرداری گنبد به عنوان میزبان توانست اختلاف خود از میهمانش جبران کند و در پایان این ست، شهرداری توانست با اختلاف ۶ امتیاز، ست دوم را ۲۵ به ۱۹ به نفع خود به پایان برساند.

برنده ست سوم این بازی را می توان هواداران تیم گنبد دانست چرا که با تشویق بی امان خود باعث بروز اشتباهات فراوان در تیم مهمان شدند و با القای انرژی مضاعف به میزبان، موجب رقم خوردن ست سوم با امتیاز ۲۵ به ۱۵ به نفع شهرداری گنبدکاووس شدند.

عظیم جزیده، سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس پس از پایان بازی در جمع خبرنگاران بیان کرد: تیم من امروز در زدن سرویس ها و دریافت های اول و اسپک زدن خیلی خوب بود اما در دفاع خوب نبودیم و امیدواریم در بازی های بعد با تمرین روی این فاکتور عملکرد بهتری داشته باشیم. 

وی افزود: درست است که در مقابل سایپا شکست خوردیم اما این به خاطر سبک بازی خیلی خوب سایپا بود. امروز تیم خاتم نیز بسیار خوب بازی کرد و از لحاظ نفرات، تیمی با مهره های بسیار ارزشمند است و از این بابت به این تیم تبریک می گویم اما نقطه قدرت ما در این سالن هواداران پر شور ماست که می تواند کمک قابل توجهی برای شکست دادن قوی ترین تیم ها کند.

فرهاد نفرزاده، سرمربی تیم خاتم اردکان نیز پس از پایان بازی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ابتدا این برد را به تیم شهرداری گنبد و هواداران فهیم این شهر تبریک می گویم. در ست اول نسبت به تیم گنبد خیلی بهتر بازی کردیم و باید این ست را می بردیم اما به علت از دست دادن امتیازات در دریافت توپ، این ست را واگذار کردیم.

وی بیان کرد: با پیروزی در این ست اگر حتی برنده نمی شدیم اما احتمالا بازی به ست پنجم کشیده می شد و بازی هیجان انگیزتری را شاهد بودیم.

سرمربی خاتم اردکان خاطرنشان کرد: در ست دوم و سوم نیز تیم شهرداری گنبد بازی بسیار خوبی را ارائه کرد و در مجموع این پیروزی را به این تیم و هواداران این شهر تبریک می گویم.

مسعود ذوقی و احسان زحمتی قضاوت این دیدار را به عنوان داوران اول و دوم به عهده داشتند و حسین پورکاشیان و اصغر کاظمی نیز ناظران فدراسیون بودند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha