قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۶۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توضیح معاون حقوقی باشگاه تراکتور در خصوص پرونده کنستانت

معاون حقوقی باشگاه تراکتور گفت: هواداران عزیز نگران پرونده کنستانت نباشند.

توضیح معاون حقوقی باشگاه تراکتور در خصوص پرونده کنستانت

و به نقل از باشگاه تراکتور،  مصطفی کاراندیش درباره انتشار خبر محکومیت نقدی باشگاه تراکتور در خصوص پرونده "کوین کنستانت" از سوی فیفا، اظهار کرد: قرارداد این بازیکن به مشکل برخورده بود و پیش از این نیز، اقداماتی توسط مدیران سابق انجام شده بود و فعلاً رای غیرقطعی از مراجع فیفا صادر شده که این رای، قابلیت اعتراض را دارد.
 وی افزود: پس از ابلاغ رای اصلی به باشگاه از سوی فیفا، این موضوع قطعاً توسط مدیریت محترم و معاونت حقوقی باشگاه به صورت دقیق و کارشناسی شده بررسی شده و اقدامات لازم در خصوص تجدیدنظرخواهی و اعتراض انجام خواهد شد.
معاون حقوقی باشگاه تراکتور تأکید کرد: از هواداران عزیزمان می خواهم که نگران نباشند، چرا که به محض ابلاغ قانونی این رای از سوی فیفا به باشگاه، اعتراض خودمان را اعلام خواهیم کرد و قطعاً اجازه نخواهیم داد که آسیبی به باشگاه وارد شود.
کاراندیش ادامه داد: لازم به توضیح است که وضعیت پرونده های متعددی که پیش از تحویل باشگاه به مالکیت خصوصی از جمله پرونده های سلیمان کرپیچ، کاردوسو، آلویس نانگ و کرار جاسم وجود داشت، به مراتب بدتر از پرونده حال حاضر بود و در حالی که احکام قطعی در خصوص این پرونده ها علیه باشگاه تراکتور صادر شده بود، معاونت حقوقی فعلی با وکلای بازیکنان یادشده، موضوع را به صلح و سازش و با شرایط باورنکردنی به نفع باشگاه، خاتمه داده بودند و اکنون جای نگرانی وجود ندارد.
وی خاطرنشان کرد: پرونده کنستانت پیش از این، توسط وکلای خارجی پیگیری می شد؛ اما اکنون در دست معاونت حقوقی باشگاه قرار گرفته و اقدامات لازم در این خصوص انجام خواهد شد.
انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha